EN|RU|UK
 Суспільство
  741  0

 Реєстрація на ЗНО в 2019 році розпочнеться 5 лютого і триватиме до 25 березня

У 2019 році реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 5 лютого і триватиме до 25 березня. Додаткового періоду для внесення змін до реєстраційних даних не буде.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

"Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні відбуватиметься з 5 лютого по 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року. Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тому змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року", - йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що запрошення-перепустки учасники ЗНО зможуть завантажити до 30 квітня.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 21 травня тестуванням із математики і завершиться 13-го червня тестуванням із хімії. Тестування з української мови та літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мови - 27 травня, з англійської мови - 28 травня, з фізики - 30 травня, з історії України - 4 червня, з біології - 6 червня, з географії - 11 червня.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови та літератури, фізики будуть оголошені до 14 червня, з іноземних мов та біології - до 20 червня, з історії України, географії, хімії - до 25 червня.

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали можливості зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму і непідконтрольних Україні територій Донбасу), проходитиме з 3 по 20 травня 2019 року. Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089030
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору