EN|RU|UK
 Політика України
  3972  6

 Аграрна партія України достроково припинила повноваження Скоцика і обрала новим керівником Крутька, - Олег Корбан

АПУ висловила недовіру Віталію Скоцику "в зв'язку з грубим порушенням ним Статуту партії".

Про це повідомив заступник голови Аграрної партії України Олег Корбан на своїй facebook-сторінці, інформує Цензор.НЕТ.

"12 вересня 2018 року на позачерговому З'їзді Аграрної партії були достроково припинені повноваження Скоцика Віталія Євстахійовича як голови партії, у зв'язку з грубим порушенням ним Статуту партії. Новим головою партії обрано Юрія Крутька. З огляду на обрання нового голови партії, згідно з п. 2 ст. 30 , п. 6 ст. 32, п. 1 ст. 33 Статуту партії переобрані заступники Голови партії", - йдеться в спільній заяві керівництва і голів обласних партійних організацій Аграрної партії України.

У заяві зазначено, що 15 серпня 2018 року відбулося засідання Політичної ради Аграрної партії України, на якому було прийнято низку важливих для діяльності партії рішень. Результати голосування з кадрових питань не сподобалися голові партії Скоцику В.Є. і він залишив засідання Політради, відмовившись підписувати відповідний протокол, яким оформлюються ухвалені Політрадою партії рішення. Саме ці дії в політсилі вважають одним із свідчень зловживання повноваженнями глави партії.

Також обрані нові заступники голови Аграрної партії України - Сергій Гайдай, Іван Чайківський, Олег Корбан і Алім Міщук, обрано новий склад Політичної ради та Центральної контрольно-ревізійної комісії партії.

Згідно з інформацією з заяви керівництва Аграрної партії України, поки документи на реєстрації в Міністерстві юстиції України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089021
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору