EN|RU|UK
 Політика України
  4530  88

 Результат був забезпечений конкретними людьми, які взяли на себе величезний ризик і відповідальність, - глава юрдепартаменту "Нафтогазу" Теклюк про премії за виграш над "Газпромом"

Премії загальною сумою 47 млн ​​гривень, які нараховані "Нафтогазу" за перемогу в Стокгольмському арбітражі над "Газпромом" виплачені приблизно на 40%.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ сказав глава юридичного департаменту НАК "Нафтогаз" Ярослав Теклюк.

Він нагадав, що премії стосуються людей, які допомагали домогтися результату в цьому процесі з 2014 року. Йдеться про 41 людину. Процес був комплексним, і в компанії було задіяно багато людей у роботі, пов'язаній із забезпеченням цього процесу.

"Виплачено частину пропорційну сумі, яка фактично отримана від "Газпрому". Це близько 40-43% від загальної суми", - сказав він.

Коментуючи заяву прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та інших політиків про те, що ці премії занадто великі для українських реалій, Теклюк сказав:

"Почнемо з того, що означає багато чи занадто? Я не буду зараз робити акцент на тому, що з урахуванням суми в суперечці є підстави назвати ці арбітражі найбільшими комерційними арбітражами в історії. Давайте подумаємо над А - ризиками які взяла на себе команда "Нафтогазу", почавши арбітражі, насамперед, зумовленими ціною питання, Б - відповідальністю за можливі негативні наслідки, В - масштабами проведеної роботи, Г - протидією, в тому числі, коли різні "експерти" методично заявляли що у "Нафтогазу" практично немає шансів на успіх в арбітражах, що, своєю чергою, впливало на сприйняття роботи "Нафтогазу" в основних стейкхолдерів. У цьому середовищі результат був забезпечений конкретними людьми, які взяли на себе величезний ризик і відповідальність. Уявімо ситуацію, яка склалася б у разі протилежного результату. Десятки мільярдів, які вимагав "Газпром", на підставі контракту 2009 року, лягли б непосильним тягарем і на "Нафтогаз", і на Україну".

Повне інтерв'ю з Ярославом Теклюком читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088970
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору