EN|RU|UK
 Суспільство
  4978  22

 Подарунок мецената Бумбураса: в Маріуполі з'явилася Грецька площа

У Маріуполі урочисто відкрили Грецьку площу. Захід приурочили до святкування 240-річчя міста - 29 вересня. Подарунок жителям міста зробила родина грецького мецената Пантелеймона Бумбураса.

Реконструкція та благоустрій Грецької площі почалися у вересні 2017 року. Будівельні роботи обійшлися меценату більш ніж у 12 мільйонів гривень.

Подарунок мецената Бумбураса: в Маріуполі зявилася Грецька площа 01

Підрядником виступила БК "Гефест".

Раніше ця площа мала назву Адміністративної. Однак після того, як місцева влада підтримала ініціативу Пантелеймона Бумбураса про реконструкцію та благоустрій, площу перейменували на Грецьку.

Подарунок мецената Бумбураса: в Маріуполі зявилася Грецька площа 02

"Щоразу, коли я приїжджаю до Маріуполя, відчуваю велику радість. Тут живуть прекрасні люди. І я радий, що можу допомагати цьому місту і його жителям. Грецька площа - це не тільки подарунок до ювілею Маріуполя, а й данина поваги і пам'яті тим грекам, які тут жили і продовжують жити. Потрібно пам'ятати історію свого народу і за можливості робити особистий внесок у розвиток майбутніх поколінь. Я вдячний всім, хто доклав зусиль до появи Грецької площі в цьому прекрасному сонячному місті", - сказав у своєму виступі Пантелеймон Бумбурас.

На знак подяки мер Маріуполя Вадим Бойченко вручив Пантелеймону Бумбурасу почесну нагороду "За заслуги перед містом".

Подарунок мецената Бумбураса: в Маріуполі зявилася Грецька площа 03

Грецька площа в Маріуполі - один із соціально значущих будівельних проектів Благодійної організації "Фонд Бумбураса".

Її загальна площа становить майже 2,5 гектара.

В результаті реконструкції та благоустрою будівельники замінили 9,5 тисячі кв.м твердого покриття, побудували велодоріжку, пішохідний світлодинамічний фонтан, встановили лавки, урни для сміття та сучасне паркове освітлення.

Подарунок мецената Бумбураса: в Маріуполі зявилася Грецька площа 04

Крім того, була виконана реконструкція пам'ятника знаменитому художнику Архипові Куїнджі.

Нагадаємо, що меценат Пантелеймон Бумбурас також профінансував будівництво Грецькій площі в селі Малоянисоль Донецької області. Її відкриття відбулося в 2017 році. Аналогічна пам'ятка є і в Одесі.

На правах реклами

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088881
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору