EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  25260  565

 Порошенко: Бізнесу в Росії у мене немає і бути не може

У президента Петра Порошенка був бізнес в Росії до її агресії, але з початком війни все змінилося.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Глави держави, про це він заявив під час виступу на відкритті Х Міжнародного економічного форуму "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи" в рамках робочої поїздки в Харківську область.

"У мене був бізнес у Росії до війни. Але війна все поміняла. І тепер я хочу, щоб всі почули – у Порошенка в Росії бізнесу немає і бути не може. Ні аграрного, ні паточного, жодного іншого", - заявив Президент Петро Порошенко.

"Хочу наголосити, я не виправдовуюся. Навпаки – я напряму звинувачую своїх політичних опонентів в Україні. Звинувачую їх у відвертій брехні, у чорному піарі, у підігруванні російській пропаганді дуже добре скоординованій, у жадобі за будь-яку ціну прийти до української влади", - підкреслив глава держави.

Петро Порошенко зазначив, що повною мірою відчув на собі, що означає російська економічна війна, російська блокада. "Я не відкрию для вас Америки, якщо нагадаю, що я прийшов у владу з бізнесу. Це було всім відомо, коли мене обрали Президентом", - додав він.

"І після анексії Криму Росія конфіскувала у мене Севастопольський морський завод. Де-факто його у мене нема, але окупантам дарувати його ніхто не збирається. Я щоразу маніфестую це, вносячи його в свою електронну декларацію, яку відповідно до закону я заповнюю щорічно", - підкреслив Президент.

Глава держави також окремо зупинився на питанні Липецької кондитерської фабрики. "За наказом Путіна як актив вона з перших днів агресії була заарештована. Для чого? Щоб її не можна було ні продати, ні передати. Це – технологія. Він навмисно блокував її продаж, аби дати українській опозиції підстави звинувачувати мене у наявності Липецької фабрики",- підкреслив Петро Порошенко та додав: "Опозиція все розуміла, але пас від Кремля прийняла".

Глава держави зазначив: "Тому менеджмент "Рошену" ухвалив соломонове рішення: просто взяв і закрив це підприємство. І хто бажає, може поїхати до Липецька і перевірити – замки на воротах, звільнення тисячі людей і зупинка виробництва. Стоїть та не буде запущено".

"А щодо "Рошену", то ще у шістнадцятому році я передав його у довірчу власність "Ротшильду". І сотні мільйонів у рік "Рошен" перераховує на підтримку української армії", - наголосив глава держави.

"Ще одне – днями компанія, яка за дорученням управляє моїми активами, змогла домовитися про продаж "Кузні на Рибальському". Оскільки це підприємство об’єктивно не може не грати помітної ролі у зміцненні обороноздатності держави – ви бачите і "Гюрзу", і "Кентавр", і багато іншого… Хочу повною мірою уникнути конфлікту інтересів і тому хай у нього буде інший власник. Але ви зрозумієте чому – у зв’язку з роллю в обороноздатності – власник має бути вітчизняний", - також повідомив Президент.

Петро Порошенко звернувся до присутніх: "Я хочу вибачитись за ліричний відступ від теми нашого форуму, бо інколи відверта дезінформація та фейки надто вже чіпляють за живе".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088743
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вгору