EN|RU|UK
 Політика України
  5532  67

 Посол США взяла на себе відповідальність за антикорупційну політику України, - Бутусов

У день триріччя створення Національного антикорупційного бюро привітати співробітників прибула один-єдиний державний діяч - посол США Марі Йованович.

Про це у своєму блозі написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"На зустріч з нею зібрався весь особовий склад НАБУ. Йованович у своїй вітальній промові сказала те, що вона думає про керівництво України, серед якого є клієнти НАБУ:"Ви ведете справи проти деяких потужних і деяких найбільш корумпованих осіб у цій країні. Ми розуміємо, під яким тиском ви перебуваєте, а іноді це не просто тиск, а реальна небезпека". Вражаюча оцінка внутрішньополітичної ситуації - ця фраза набагато більше свідчить не про роботу НАБУ, а про рівень довіри США до керівництва України. Це яскрава оцінка того, наскільки чесно виконуються взяті на себе зобов'язання, наскільки компетентно реалізуються спільні проекти, наскільки адекватно формується інформаційна політика", - підкреслив журналіст.

"При цьому Йованович у своїй промові вперше вказала і на проблеми розвитку НАБУ:"Іноді виникають "труднощі росту", потрібно навчитися робити ті чи інші речі, як їх робити краще, як робити так, щоб все відбувалося без перешкод, як у НАБУ, так і у взаємодії з іншими організаціями. У США ми називаємо це керувати літаком, поки ви його все ще будуєте. Це нелегко". Очевидно, тут йдеться про справу проти Холодницького - яка в результаті дій НАБУ давно вийшла за рамки персональної і перетворилася на протистояння двох ключових антикорупційних інституцій, де ні про яку довіру і злагоджену роботу зараз не може бути й мови", - зазначив головний редактор Цензор.НЕТ.

"Що ж, така демонстрація зовнішнього управління в антикорупційній сфері на цьому етапі розвитку для нас - це скоріше плюс, оскільки США сьогодні по суті відкрито показали не просто підтримку України, а пряму участь в управлінні однією з найбільших державних структур. На тлі сьогоднішнього виступу будь-які слова типу "ми набридли Заходу", "нами розчарувалися" видаються смішними. Думаю, не багато є країн світу, де США безпосередньо контролюють боротьбу з корупцією. Це демонстрація, з одного боку, несамостійності нашої внутрішньої політики, а з іншого боку, демонстрація того, що гарантом стабільності нашої держави виступає єдина у світі наддержава. Хороший знак", - резюмував Бутусов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088572
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору