EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  24734  151

 У призовників є 10 днів для того, щоб добровільно з'явитися до військових комісаріатів. Після цього їх почнуть розшукувати, - Генштаб ЗСУ

В рамках осіннього призову планують призвати майже 18 000 осіб.

На те, щоб добровільно з'явитися у військові комісаріати, у призовників є 10 днів з моменту набрання сили норми указу президента про призов. Про це на брифінгу нагадав начальник відділу комплектування та призову - заступник начальника управління призову та комплектування Головного управління персоналу Генштабу ЗСУ Валерій Дендебера, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Якщо призовник не з'являється до військового комісаріату добровільно, його доставляють туди примусово, додав Дендебера. "Передаються відповідні матеріали на призовників, які порушують вимоги законодавства в частині, що стосується військового віку призовників. Це розшук, затримання і доставка до військового комісаріату згаданого правопорушника для складання адмінпротоколу - якщо це відбувається вперше або вдруге і не має ніяких обтяжуючих наслідків", - сказав він.

Водночас представник ЗСУ зазначив, що в разі, коли це злісне порушення, є доказова база, то настає кримінальна відповідальність - до 3 років обмеження волі.

"На сьогодні наша держава, мабуть, найдемократичніша щодо надання відстрочок від призову на строкову військову службу. Понад 20 підстав надання відстрочок і понад 7 підстав взагалі звільнення від проходження строкової військової служби", - зазначив Дендебера.

Крім того, він нагадав, що у випадку, якщо немає однієї з цих передбачених законодавством підстав, то за клопотанням районних, міських призовних комісій обласна призовна комісія може ухвалити рішення та надати відстрочку, яка трактується "в інших випадках, не передбачених нормою закону".

"З необхідними документами, якщо ви вважаєте, що є певні вади за станом здоров'я, для цього і залучаються лікарі-спеціалісти - для більш поглибленого вивчення стану здоров'я. Або якщо у вас є відповідні підтверджуючі документи, що ваш призов ускладнить сімейний стан, - в таких випадках також приймаються відповідні рішення", - додав Дендебера.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088480
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору