EN|RU|UK
 Економіка
  2613  11

 "Метінвест" з 1 жовтня підвищує зарплату своїм працівникам на 10%

Найбільша українська гірничо-металургійна компанія "Метінвест" з 1 жовтня 2018 року підвищує заробітну плату працівникам своїх українських підприємств у середньому на 10%.

Як повідомляється в прес-релізі групи в четвер, надбавку до зарплати в першу чергу відчують кваліфіковані ремонтники і технологи: їх оклади виростуть на 15%. Доходи робітників і майстрів зростуть на 10%, адміністративних працівників - на 7%, пише Інтерфакс Україна.

При цьому наголошується, що цього року "Метінвест" вже переглядав рівень зарплат: у квітні доходи співробітників виросли в середньому на 20%. Загалом витрати групи на підвищення фонду оплати праці в 2018 році становили близько 2,2 млрд грн.

Як пояснив генеральний директор "Метінвесту" Юрій Риженков, зарплата на підприємствах групи підвищується, щойно дозволяє фінансова ситуація в компанії.

"Щороку зростання зарплат у "Метінвесті" значно випереджає показники інфляції в країні. Це говорить про те, що ми зацікавлені в стабільній роботі і доходах співробітників. Наша мета - підвищити рівень зарплат в українській металургії. Оскільки ми давно й успішно працюємо на міжнародному ринку, індикатором для нас є доходи в країнах Східної Європи - тільки так можна зберегти конкурентоспроможність на ринку праці", - сказав гендиректор, якого цитує прес-служба.

У доданих до прес-релізу довідкових даних Державної служби статистики України констатується, що середня заробітна плата в країні становить 9170 грн, у промисловості - 9861 грн, в гірничо-металургійному комплексі (ГМК) - 13 282 грн. Після підвищення в "Метінвесті" зароблятимуть на 73% більше, ніж в середньому по Україні, на 61% більше, ніж у промисловості, і на 20% більше, ніж у ГМК.

"Метінвест" - найбільший гірничо-металургійний холдинг України. Підприємства групи розташовані, в основному, в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

"Метінвест" є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції зі сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що розташовані в Україні, Європі та США, має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Основними акціонерами "Метінвесту" є група СКМ (71,25%) і "Смарт-холдинг" (23,75%), які спільно керують компанією.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088438
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору