EN|RU|UK
 Суспільство
  922  3
Матеріали за темою:

 Конкурс в ІР-суд: ВККСУ опублікувала розклад і правила складання іспиту

Іспит у Вищий суд з питань інтелектуальної власності відбудеться 3 жовтня 2018 у павільйоні № 1 виставкового центру "КиївЕкспоПлаза".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ВККСУ.

Так, іспит під час кваліфікаційного оцінювання у межах оголошеного Вищою кваліфікаційною комісією суддів України 30 вересня 2017 року конкурсу на зайняття 21 вакантної посади судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності проводитиметься 03 жовтня 2018 року у павільйоні № 1 виставкового центру "КиївЕкспоПлаза" за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б.

У день проведення іспиту його учасники складатимуть анонімне письмове тестування тривалістю 150 хв. (максимальний бал – 90); виконуватимуть практичне завдання тривалістю 330 хв. (максимальний бал – 120).

Іспит складатиметься без використання комп’ютерної техніки. Проведення іспиту забезпечуватимуть уповноважені представники Комісії.

Протягом іспиту для учасників будуть звучати оголошення про процедуру проведення і правила поведінки.

Розклад дня проведення іспиту:

08 год. 30 хв. – 09 год. 05 хв. – реєстрація на іспит;

09 год. 30 хв. – 12 год. 00 хв. – складення анонімного письмового тестування;

12 год. 00 хв. – 12 год. 45 хв. – перерва;

13 год. 00 хв. – 18 год. 30 хв. – виконання практичного завдання.

Вхід до приміщення складення іспиту та реєстрація учасників здійснюватиметься за їх прізвищами та згідно з визначеним для учасника часом.

З інформацією про осіб, які продовжують участь у конкурсі, та визначеним для них часом реєстрації на іспит можна ознайомитись у графіку за цим посиланням. У разі невідповідності прізвища особи, зазначеного у графіку, зокрема, у зв’язку з його зміною, необхідно невідкладно повідомити Комісію (за телефоном 044-233-63-85) та взяти на іспит документ, що посвідчує відповідну зміну.

У ВККСУ просять учасників з'являтися для реєстрації завчасно. Вхід в приміщення складання іспиту буде здійснюватися з 8:20.

Для входу до приміщення та під час реєстрації учаснику необхідно пред’явити документ, що посвідчує його особу та громадянство України (паспорт громадянина України).

Без документа, що посвідчує особу та громадянство України, учасники до приміщення складення іспиту не допускаються.

Під час реєстрації здійснюватиметься, зокрема: 1) генерація програмним забезпеченням двох індивідуальних кодів учасника іспиту (перший – для складення анонімного письмового тестування; другий – для виконання практичного завдання); 2) видача індивідуальної картки з індивідуальними кодами учасника та номером сектора, визначений йому для складення іспиту.

Видана під час реєстрації індивідуальна картка є єдиним документом, за допомогою якого учасник іспиту може дізнатися власний кодований результат. Учасник повинен зберігати цю картку до визначення Комісією загальних результатів іспиту (декодованих).

У приміщенні складення іспиту працюватиме гардероб.

Учасники, які не пройшли процедури реєстрації та не здали верхнього одягу до гардероба, до зали складення іспиту не допускаються.

Після проходження реєстрації та здачі верхнього одягу до гардеробу учаснику необхідно підійти до представника Комісії у секторі, визначеному йому для складення іспиту, та у відомості роботи сектора посвідчити свою явку.

На вході до зали іспиту, у секторі та на вимогу представника Комісії учаснику необхідно пред’явити індивідуальну картку та документ, що посвідчує особу. Переміщення учасників у залі без цих документів забороняється.

Робоче місце у секторі учасник іспиту обирає самостійно.

Кожне робоче місце учасника забезпечуватиметься ручкою, пляшкою води (0,5 л) та пакетом для розміщення особистих речей.

Під час іспиту необхідно використовувати ручку, надану Комісією.

Пакет з особистими речами, які заборонено використовувати під час іспиту, повинен упродовж його складення перебувати під робочим місцем учасника.

Продуктами харчування, зокрема чаєм та кавою, Комісія учасників не забезпечуватиме. Продаж продуктів харчування та напоїв у приміщенні складення іспиту не здійснюватиметься. Учасники можуть приносити необхідні продукти із собою. Вживати їх дозволено упродовж перерви між складенням анонімного письмового тестування та виконанням практичного завдання.

Самостійне переміщення учасників у залі складення іспиту, зокрема, для відвідування вбиральні, дозволяється орієнтовно до 09 год. 00 хв. та з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., а також після 18 год. 30 хв.

Будь-яке переміщення учасників у залі орієнтовно з 09 год 00 хв. до 09 год 30 хв. та з 12 год. 45 хв. до 13 год. 00 хв., зокрема для цілей відвідування вбиральні, забороняється.

В інший час учасник зобов’язаний переміщатися у залі з дозволу та у супроводі представника Комісії.

Упродовж дня проведення іспиту оголошуватиметься інформація про порядок переміщення учасників.

Для входу до вбиральні під час складення іспиту (орієнтовно з 09 год 30 хв. до 12 год 00 хв. та з 13 год. 00 хв. до 18 год. 30 хв.) учаснику необхідно: 1) передати матеріали іспиту представнику Комісії; 2) взяти із собою індивідуальну картку та документ, що посвідчує його особу.

Учасник може відмовитись від складення іспиту, про що складається відповідний акт. Такий учасник у супроводі представника Комісії повинен залишити приміщення складення іспиту.

Якщо особа запізнилася на складення анонімного письмового тестування, вона має право пройти реєстрацію та скласти його в межах відведеного для цього часу. Додатковий час у такому разі не надається.

Особа, яка не з’явилась на складення анонімного письмового тестування або відмовилась від його складення, до виконання практичного завдання не допускається.

Після оголошення про завершення відведеного для відповідної стадії іспиту часу учасник зобов’язаний перевернути бланк відповідей та/ або закрити зошит (зошити), отриманий (отримані) для цієї стадії, покласти ручку та, залишаючись за своїм робочим місцем, очікувати, поки уповноважені представники Комісії збиратимуть ці матеріали. Факт здавання матеріалів іспиту повинен посвідчуватися учасником у відомості роботи сектора. Учасник, який не здав матеріалів іспиту та не посвідчив факту їх здавання, зобов’язаний залишатися за робочим місцем до моменту виконання відповідних дій.

За необхідності звернутися до представника Комісії з питань проведення іспиту, зокрема повідомити його про намір вийти до вбиральні, потрібно залишатися за робочим місцем, підняти руку та очікувати на представника Комісії, не заважаючи при цьому роботі сектора та іншим учасникам.

У приміщенні забезпечуватиметься чергування медичних працівників. Місце їх розміщення зображено на схемі зали. Для отримання їх допомоги необхідно повідомити представника Комісії.

Хід складення іспиту фіксуватиметься на відео.

З іншими правилами складання іспиту, а також особливостями складання анонімного письмового тестування та особливостями виконання практичного завдання можна ознайомитися за посиланням.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088358
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору