EN|RU|UK
 Суспільство
  2769  23

 Шестимісячній доньці морського піхотинця Гуленка поставили страшний діагноз - потрібні кошти для лікування дитини за кордоном

У морського піхотинця Антона Гуленка захворіла шестимісячна донька. Потрібні кошти для дорогого лікування дитини за кордоном.

Як передає Цензор.НЕТ, про це написала в Фейсбуці військовослужбовець морської піхоти Олександра Безсмертна.

У тексті повідомлення зазначається: "На фото нижче, крихітка Олександра, їй лише шість місяців. Вона дочка нашого морпіха Антона Гуленка. Кілька днів тому, маленькій Сашуні поставили діагноз "спінальна аміотрофія, хвороба Вердніга-Гоффмана", діагноз як вердикт і його частота 7 на 100 000 новонароджених. (Тут детальніше про хворобу )

Зараз сім'ю Антона направили до Львівського Інституту спадкової патології, вже після - визначать куди направляти на лікування дитину.

З безлічі прочитаної інформації та консультацій лікарів, лікуванням такої хвороби займаються в Ізраїлі і Німеччині... лікування коштує шалених грошей, від 11 до 20 000 євро. Для сім'ї Антона така сума непідйомна.

Просимо допомогти врятувати життя дочці морпіха - Олександрі!

Номер картки батька Олександри, Гуленко Антон - 5168742707790873".

Шестимісячній доньці морського піхотинця Гуленка поставили страшний діагноз - потрібні кошти для лікування дитини за кордоном 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088287
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору