EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  1509  8

 Закуповуючи за кордоном озброєння, Україна отримає також технології та інвестиції, - Кабінет Міністрів

Домогтися цього можна завдяки укладанню так званих офсетних договорів.

Кабінет міністрів ухвалив рішення про впровадження практики укладення офсетних договорів у військовій сфері. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Офсетний договір передбачає, що продавець товару (зокрема, озброєння) після підписання договору і поставки товару має надати покупцеві певні технології, а також здійснити певні інвестиції в економіку.

Тепер в уряді намагатимуться укладати такі договори на покупку озброєння, згідно з якими продавці повинні будуть надати Україні компенсацію у вигляді надання технологій і ноу-хау, а також інвестицій в національний оборонно-промисловий комплекс, проведення ремонту військової та спеціальної техніки і військового майна, зустрічної торгівлі та інших економічних вигод.

"Офсети є новим для України інструментом військово-технічного співробітництва, практичне втілення якого пов'язане з необхідністю забезпечити відповідність української нормативно-правової бази правовому полю країн партнерів" - повідомляють у Мінекономрозвитку.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088242
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору