EN|RU|UK
 Політика України
  4733  34

 Кабмін затвердив бренд-бук України і пояснив, як його використовувати

Тепер рекомендації нададуть бізнесу, органам влади і місцевого самоврядування.

Міністерство інформаційної політики України представило на засіданні Кабміну бренд-бук "Ukraine Now", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Міністерство інформаційної політики розробило технічні стандарти щодо використання бренда "Ukraine Now". Бренд-бук містить ключові елементи комунікативної стратегії "Ukraine Now",- зазначив державний секретар відомства Артем Біденко.

Він підкреслив відкритість бренда і додав, що для його використання не потрібно питати дозволу у держави.

"Достатньо просто завантажити його елементи і вільно використовувати бренд як наклейок на телефони, автомобілі. Виробники можуть додати його до упаковки своїх товарів", - додав чиновник.

Водночас, він підкреслив важливість того, щоб органи влади обов'язково використовували бренд України для популяризації України у світі. "Для цього в бренд-буку є чіткі рекомендації, як це робити", - сказав Біденко.

За його словами, кошти на створення бренд-бука надав Європейський банк реконструкції і розвитку.

Кабмін затвердив рекомендаційний бренд-бук "Ukraine Now" і доручить органам державного і місцевого самоврядування використовувати бренд відповідно до стандартів.

Нагадаємо, що 10 травня 2018 року Кабінет міністрів України затвердив бренд України Ukraine Now для популяризації країни у світі.

Бренд Ukraine Now здобув одну з найпрестижніших дизайнерських нагород Red Dot Award 2018.

The Red Dot Award - міжнародна дизайнерська премія, яка існує понад 50 років. Її присуджує Red Dot Design Museum в Ессені. У 2018 році в конкурсі брали участь 8600 робіт із 45 країн світу. Кожну роботу оцінює експертне журі, яке не знає нічого про авторів дизайну. Журі оцінює різні аспекти дизайнерських робіт: якість, інноваційність, а також уявлення про продукт, яке залишає дизайн. Рішення про присудження нагороди члени журі беруть після дискусій між собою, воно повинно бути одноголосним.

Нагороду присуджують у трьох номінаціях: промисловий дизайн (дизайн товарів), комунікаційний дизайн (реклама) і концептуальний дизайн. Цього року було передбачено 48 категорій. У кожній з трьох номінацій є свої переможці і кілька кращих робіт у своїй категорії, які також отримують нагороди.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088202
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору