EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  400  3

 Завтра в Українському інституті майбутнього в Києві відбудеться семінар з питань підтримки ветеранів

Завтра, 27 вересня, у Києві Український інститут майбутнього проведе семінар на тему надання підтримки ветеранам.

Про це йдеться в анонсі заходу, передає Цензор.НЕТ.

Завтра, 27 вересня, в Києві за адресою вул. Олеся Гончара 65, 6-й поверх, відбудеться перший відкритий семінар на тему надання підтримки ветеранам. Початок семінару о 14:00.

Організатором заходу виступив Український інститут майбутнього, а модератором семінару буде британський військовий експерт Глен Грант.

Як зазначають організатори, цілями семінару є зібратися разом і налагодити робочі зв'язки осіб, причетних до підтримки ветеранів, а також визначити і зрозуміти ключові питання, пов'язані з наданням підтримки ветеранам. Крім того, цілями є опрацювання нормативної бази для уряду і виниклі у цьому зв’язку завдання для міністерств.

На порядку денному семінару такі питання:

- Визначення ключових проблем

- Хто має розробляти політику, що стосується ветеранів, і займатися вирішенням їхніх проблем - нове міністерство, Міноборони або хтось іще?

- Перелік і класифікація проблем

- Як заново інтегрувати ветеранів в економіку і податкову систему: класифікація проблем зі здоров'ям, мотивація, навички, навчання

- Реабілітація: фізична і психологічна, короткострокова (міжнародна допомога), довгострокова, невирішені проблеми та порушення здоров'я, які з'являються з плином часу

- Компенсаційні виплати

- Інші питання

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088145
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору