EN|RU|UK
 Суспільство
  781  1
Матеріали за темою:

 Допуск кандидатів до конкурсу до Верховного Суду і ВАКС: Вища кваліфкомісія призначила засідання на 5 жовтня. СПИСОК

5 жовтня 2018 р. ВККСУ розгляне питання про відповідність претендентів вимогам до кандидата на посаду судді Верховного Суду і Вищого антикорупційного суду.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ВККСУ.

Так, 05 жовтня 2018 року о 10 год. 00 хв. Вища кваліфікаційна комісія суддів України (м. Київ, вул. Механізаторів, 9) розгляне питання про встановлення відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Верховного Суду та допуск їх до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу, оголошеного Комісією 02 серпня 2018 року, згідно з таким переліком:

  1. Артеменко Ігор Анатолійович
  2. Банасько Олександр Олександрович
  3. Васьковський Олег Вікторович
  4. Грідіна Наталія Вікторівна
  5. Гусарова Віра Володимирівна
  6. Доманська Марина Леонідівна
  7. Єремейчук Сергій Володимирович
  8. Затолочний Віталій Семенович
  9. Крук Богдан Михайлович
  10. Кудрявцев Ігор Володимирович
  11. Луганський Юрій Миколайович
  12. Ляшенко Олег Валерійович
  13. Малаховська Ірина Борисівна
  14. Мостова Галина Іванівна
  15. Никифорчук Микола Іванович
  16. Петров Роман Іванович
  17. Поліщук Володимир Юзефович
  18. Потапенко Вікторія Вікторівна
  19. Прачук Олена Василівна
  20. Рабчинська Людмила Сергіївна
  21. Сагайдак Валерій Вікторович
  22. Соломко Ірина Іванівна
  23. Сушик Наталія Вячеславівна
  24. Ткаченко Юрій Володимирович
  25. Федорчук Андрій Богданович
  26. Фіцак Тарас Дмитрович
  27. Чумак Сергій Юрійович
  28. Шальєва Вікторія Анатоліївна
  29. Шаповал Микола Михайлович
  30. Широкоряд Роман Володимирович
  31. Юхименко Олександр Васильович

    Також, 05 жовтня 2018 року об 11 год. 00 хв. Комісія розгляне питання про встановлення відповідності осіб вимогам до кандидата на посаду судді Вищого антикорупційного суду та допуск їх до кваліфікаційного оцінювання у межах конкурсу, оголошеного Комісією 02 серпня 2018 року, згідно з таким переліком:

    1. Биркович Олександр Іванович
    2. Бородовський Станіслав Олександрович
    3. Васянович Володимир Михайлович
    4. Гончарук Василь Миколайович
    5. Гончарук Микола Миколайович
    6. Дмитренко Дмитро Федорович
    7. Дубас Віталій Михайлович
    8. Жигилій Сергій Павлович
    9. Ковальчук Віталій Володимирович
    10. Козій Роман Богданович
    11. Кравченко Олександр Сергійович
    12. Крук Євген Васильович
    13. Крутій Юрій Петрович
    14. Мікулін Андрій Вікторович
    15. Мовчан Наталя Володимирівна
    16. Незнамова Ірина Миколаївна - Кузнецовський міський суд Рівненської області
    17. Оксюта Тарас Григорович
    18. Погосян Маргарита Арсенівна
    19. Стародубов Сергій Миколайович
    20. Степашко Олександр Іванович
    21. Федоров Дмитро Анатолійович
    22. Федоров Олег Володимирович
    23. Шевчук Олексій Анатолійович
    24. Ярова Леся Сергіївна
Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088132
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору