EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  2718  46
Матеріали за темою:

 Сполучені Штати підтримують створення в Україні помісної православної церкви

Вселенського патріарха Варфоломія в США називають голосом толерантності та діалогу

США вважають Вселенського патріарха Варфоломія голосом толерантності та діалогу і підтримують прихильників української автокефалії. Про це йдеться в заяві офіційного представника держдепартаменту США Гізер Нойєрт, опублікованій на сайті Держдепу, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Сполучені Штати поважають можливість православних релігійних лідерів і віруючих України йти шляхом автокефалії згідно з їхніми переконаннями. Ми поважаємо Вселенського патріарха як голос релігійної толерантності і міжконфесійного діалогу", - йдеться в заяві Нойєрт.

США підтримують Україну, яка, за словами Нойєрт, "намічає свій власний шлях і приймає власні рішення й асоціації, вільні від зовнішніх втручань".

Представник держдепартаменту заявила при цьому, що США "рішуче підтримують свободу віросповідання, зокрема, свободу членів груп керувати своєю релігією згідно з їхніми переконаннями і вільно сповідувати свою віру без втручання уряду".

Крім того, в документі знову наголошується "непохитна підтримка Сполученими Штатами України та її територіальної цілісності перед лицем російської агресії в східній Україні і російської окупації Криму".

"Ми підтримуємо Україну і тоді, коли вона прокладає свій шлях і самостійно, без зовнішнього втручання, приймає рішення і створює спільноти", - підкреслюється в заяві зовнішньополітичного відомства США.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088057
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору