EN|RU|UK
 За кордоном
  3451  89
Матеріали за темою:

 США ввели обмежувальні заходи проти ще 12 російських НДІ і КБ. Їх підозрюють у допомозі в здійсненні кіберзлочинів

Компанії зі списку не зможуть купувати будь-які товари і технології, які мають американське походження. Заборона діє по всьому світу.

Міністерство торгівлі США вводить санкції проти 12 російських компаній, які, з точки зору Вашингтона, діють врозріз із інтересами національної безпеки Сполучених Штатів. Цензор.НЕТ повідомляє про це з посиланням на відповідну публікацію в Федеральному реєстрі США.

До чорного списку потрапили науково-дослідні та науково-виробничі підприємства, а також конструкторські бюро. Для цих організацій тепер буде діяти так звана презумпція відмови на експорт їм американської продукції подвійного призначення. Це означає, що російським підприємствам, внесеним до списку Entity List, фактично закривається легальний доступ до американських товарів і технологій. Якщо хтось захоче продати компанії з цього списку будь-який товар американського походження, американське міністерство відмовлятиме в ліцензії на поставку.

Таким чином, фактично це означає заборону на поставки будь-якого товару або програмного продукту американського походження, на який поширюються правила експортного контролю США. Правила також забороняють реекспорт та передачу всередині Росії таких товарів, тобто дотримуватися обмеження зобов'язані будь-які компанії незалежно від національності і країни відправлення товару, якщо продукт має американське походження.

З точки зору Вашингтона, ці компанії, а також пов'язані з ними філії в Ірані та Білорусі "діють врозріз з інтересами національної безпеки і зовнішньополітичними інтересами Сполучених Штатів". Зокрема, стверджується, що науково-дослідний інститут "Вектор", Науково-виробниче підприємство "Гамма", компанія "Сайрус Системс" і група компаній "Інфотекс" нібито "сприяли діяльності зловмисних російських суб'єктів у кіберпросторі".

Нагадаємо, нещодавно Трамп підписав новий указ про санкції проти Росії. Документ дав Мінфіну США додаткові повноваження в реалізації обмежувальних заходів проти російських компаній.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088035
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору