EN|RU|UK
 Суспільство
  2666  5

 Компанія Бахматюка ремонтує дорогу у Львівській області

ТОВ "Західна агровиробнича компанія", що входить до структури найбільшого агрохолдингу України Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка, допомагає жителям села на Львівщині у відновленні зруйнованої транспортної інфраструктури.

У селі Салашка Бродівського району Львівської області проходить ремонт дороги, яка з'єднує село з сусідніми Гаямі. Дорога була практично зруйнована, через що було скасовано рейсовий автобус, що курсував між селами. Жителі Салашки, які були позбавлені можливості дістатися громадським транспортом до сусіднього села, де знаходиться сільрада, звернулися до соціально-відповідального підприємства свого регіону. Завдяки спонсорській допомозі ТОВ "Західна агровиробнича компанія", дорога до сільради буде відновлена вже до кінця жовтня.

"Укрлендфармінг" орендує землі по всій Україні і велика їх частина - у західній частині. Звісно, ми експлуатуємо дороги для пересування нашого транспорту нарівні із транспортом місцевих мешканців, тому відчуваємо відповідальність за стан автошляхів, - коментує представник Групи компаній, фахівець з земельних питань ТОВ "Західна агровиробнича компанія" Людмила Клим. - Ми плануємо закінчити роботу з ремонту дороги до кінця жовтня". Місцеві жителі підтверджують – звернулися до компанії, бо вважають її соціально-відповідальною: "Дороги - це "кровоток", який має бути в порядку, - ділиться Ольга Білик, представник місцевої громади, - "Укрлендфармінг" взявся за відновлення дороги, і ми тепер можемо відчути на собі турботу компанії не тільки як роботодавця і платника податків, а й як активного учасника в житті громади".

ТОВ "Західна агровиробнича компанія" є частиною найбільшого за розміром земельного банку чорноземів, які перебувають в управлінні, агрохолдингу Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка, лідера в сфері сільськогосподарського виробництва в Україні. Агрохолдинг Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) управляє більш ніж 300 підприємствами в 600 населених пунктах країни і є одними з найбільших платників податків в Україні.

Новина публікується на правах реклами

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3088021
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору