EN|RU|UK
 За кордоном
  22371  230

 "Нам все одно судилося жити разом", - в МЗС РФ поскаржилися на "русофобські пасажі Києва"

У МЗС РФ вважають, що вище українське керівництво використовує антиросійську риторику, яка йде врозріз зі стратегічними інтересами країни.

Про це йдеться в коментарі департаменту інформації і друку МЗС Росії, передає Цензор.НЕТ.

"Процес розриву з Москвою нехай навіть на шкоду власним національним інтересам подавався як головне досягнення діючої влади. В "скарбничку" занесено спроби створення автокефальної церкви в Україні, зусилля щодо розриву зв'язків з Росією, які ще залишаються в різних сферах", - заявили у відомстві.

У МЗС РФ зазначили, що 25 вересня отримали офіційну ноту МЗС України про "бажання Києва припинити дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією".

"Таким чином, дано імпульс продовженню процесу "зачистки" всієї договірно-правової бази України з Росією... Очевидно, що у своєму нестримному пориві заробити "очки"в українського електорату в контексті президентської кампанії, київське керівництво робить ставку на миттєвий популістський ефект, ігноруючи довгострокові стратегічні інтереси власної країни", - вважають у російському зовнішньополітичному відомстві.

У МЗС РФ підкреслили, що Росія і Україна "нікуди не подінуться" один від одного історично і географічно.

"Нам все одно судилося жити разом, вибудовуючи для цього нормальні, добросусідські відносини. Заяви українських політиків цього простого факту змінити не зможуть", - впевнені в російському зовнішньополітичному відомстві.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087997
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору