EN|RU|UK
 Політика України
  17724  266
Матеріали за темою:

 Рейтинги партій: "Батьківщина", "Слуга народу", "За життя", "Громадянська позиція", БПП, "Опоблок", - опитування групи "Рейтинг". ІНФОГРАФІКА

Прохідний 5-відсотковий бар'єр на виборах до Верховної Ради можуть подолати шість політичних партій: ВО "Батьківщина" (14,0%), "Слуга народу" (8,2%), "За життя" (6,4%), "Громадянська позиція" (6,2%), "Блок Петра Порошенка "Солідарність" (5,9%), "Опозиційний блок" (5,8%). Радикальна партія Олега Ляшка з рейтингом в 4,6% наближається до прохідного бар'єру .

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", передає Цензор.НЕТ.

"У партійному рейтингу лідирує "Батьківщина", яку готові сьогодні підтримати 14% всіх опитаних. 8,2% могли б проголосувати за партію "Слуга народу", 6,4% - за партію "За життя", 6,2% - "Громадянську позицію", 5,9% - за БПП "Солідарність", 5,8% - за "Опозиційний блок", 4,6% - Радикальну партію, 3,4% - "Самопоміч", 2,7% - за ВО "Свобода". Рейтинг інших партій - нижче 2%. Тих, хто не визначився зі своїми симпатіями - 17,1%. Не мають наміру брати участь у парламентських виборах - 14,4%", - говориться в результатах дослідження.

"Підтримка "Батьківщини" є відносно рівномірною в усіх макрорегіонах, при цьому в Центру її популярність найвища. Партії "За життя" і "Опозиційний блок" мають високі показники в південно-східних регіонах."Громадянська позиція" - на Заході і в Центрі , "Слуга народу" - в Центрі та на Півдні. БПП "Солідарність", "Самопоміч" і "Свобода" - на Заході", - зазначають автори дослідження.

Разом з тим, за даними опитування, 42% опитаних заявили, що на майбутніх парламентських виборах будуть шукати альтернативу серед нових партій, 38% - сказали, що будуть голосувати за парламентські політичні сили.

Рейтинги партій: Батьківщина, Слуга народу, За життя, Громадянська позиція, БПП, Опоблок, - опитування групи Рейтинг 01
Рейтинги партій: Батьківщина, Слуга народу, За життя, Громадянська позиція, БПП, Опоблок, - опитування групи Рейтинг 02
Рейтинги партій: Батьківщина, Слуга народу, За життя, Громадянська позиція, БПП, Опоблок, - опитування групи Рейтинг 03
Рейтинги партій: Батьківщина, Слуга народу, За життя, Громадянська позиція, БПП, Опоблок, - опитування групи Рейтинг 04

Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоом і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%. Терміни проведення: 10-18 вересня 2018.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087940
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору