EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  29249  561
Матеріали за темою:

 Президентські рейтинги: Тимошенко, Зеленський, Порошенко, Гриценко, Бойко, - опитування групи "Рейтинг". ІНФОГРАФІКА

Керівник парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко (13,2%), актор Володимир Зеленський (7,8%), чинний президент України Петро Порошенко (6,8%), екс-глава Міноборони, лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко (6,6%), нардеп ("Опоблок") Юрій Бойко (5,7%) є лідерами електоральних симпатій українців у президентському рейтингу. За ними йдуть нардеп ("Опоблок") Вадим Рабінович (5,4%), лідер Радикальної партії Олег Ляшко (5,2%), співак Святослав Вакарчук (5,0%) та інші.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", передає Цензор.НЕТ.

"Лідером електоральних симпатій у президентському рейтингу є Юлія Тимошенко, за яку готові віддати свої голоси 13,2% усіх опитаних. За В.Зеленського готові проголосувати 7,8%, П.Порошенка – 6,8%, А.Гриценка – 6,6%, Ю.Бойка – 5,7%, В.Рабіновича – 5,4%, О.Ляшка – 5,2%, С.Вакарчука – 5,0%. Рейтинг інших кандидатів – менше 2,5%. Не визначилися із вибором – 17,0%, не хочуть брати участі в голосуванні – 12,6%", - йдеться в результатах дослідження.

"Підтримка Ю.Тимошенко є більш-менш рівномірною в усіх макрорегіонах з акцентом на Центр. В.Зеленського більше підтримують – у Центрі та на Півдні, П.Порошенка та А.Гриценка – на Заході. Ю.Бойко та В.Рабінович традиційно мають найкращі показники у південно-східних регіонах", - додали автори дослідження.

За даними дослідження, дві третини опитаних переконані, що президентські вибори 2019 не будуть чесними, тільки 16% - протилежної думки. Чверть не змогли відповісти на це питання. Найбільше переконані в нечесності майбутніх виборів прихильники Ю.Бойка та В.Рабіновича, а також ті, хто взагалі не має наміру голосувати.

"43% опитаних вважають, що наступним Президентом України має стати кандидат зі значним досвідом керування країною. Майже стільки ж вважають, що краще хай прийде нова особистість навіть без досвіду державного управління. Запит на "нові обличчя" найвищий у середовищі симпатиків В.Зеленського та С.Вакарчука, на досвідченого політика – серед симпатиків П.Порошенка та Ю.Тимошенко. За останній місяць зросла кількість тих, хто вірить у перемогу Ю.Тимошенко та П.Порошенка на майбутніх президентських виборах. 18% опитаних переконані, що наступним Президентом України стане Ю.Тимошенко. 14% – впевнені, що ним буде П.Порошенко. Тих, хто вірить, що Президентом стануть інші політики, менше 4%. Майже половина опитаних не змогли відповісти на це питання", - наголошується в дослідженні.

"Рейтинг т.зв. "другого вибору" показує, що теоретично А.Гриценка, Ю.Тимошенко та В.Зеленського могли б ще підтримати до 5% опитаних за умови, якщо їхній основний фаворит не братиме участі у виборах. С.Вакарчука за таких умов могли б підтримати ще 4,4% виборців, В.Рабіновича – 3,8%, А.Садового – 3,4%, О.Ляшка – 2,8%, В.Наливайченка – 2,2%, О.Шевченка – 2,2%. Антирейтинг політиків надалі очолює П.Порошенко. За нього за жодних обставин не проголосували б половина виборців. О.Ляшка, Ю.Тимошенко, А.Яценюка та Ю.Бойка не підтримали б до чверті опитаних, В.Рабіновича та О.Тягнибока – майже кожен шостий", - йдеться в результатах дослідження.

"Припинення військових дій на Сході України – основна вимога респондентів до майбутнього Президента України (66%). 49% очікують від нього посилення боротьби з корупцією, 34% – підвищення соціальних стандартів, 33% – відродження промисловості, 24% – підвищення якості медицини, кожен шостий – зменшення впливу олігархів на політику, відродження аграрного сектору та стимулювання розвитку бізнесу. За останні кілька місяців зріс запит на припинення військових дій, підвищення соціальних стандартів та якості медицини, а також стимулювання розвитку бізнесу. Молодь і люди середнього віку більше очікують посилення боротьби з корупцією, відродження промисловості та стимулювання розвитку бізнесу, натомість для старшого віку більші очікування у підвищенні соціальних стандартів і якості медицини", - наголошується в результатах дослідження.

Президентські рейтинги: Тимошенко, Зеленський, Порошенко, Гриценко, Бойко, - опитування групи Рейтинг 01
Президентські рейтинги: Тимошенко, Зеленський, Порошенко, Гриценко, Бойко, - опитування групи Рейтинг 02
Президентські рейтинги: Тимошенко, Зеленський, Порошенко, Гриценко, Бойко, - опитування групи Рейтинг 03

Президентські рейтинги: Тимошенко, Зеленський, Порошенко, Гриценко, Бойко, - опитування групи Рейтинг 04
Президентські рейтинги: Тимошенко, Зеленський, Порошенко, Гриценко, Бойко, - опитування групи Рейтинг 05
Президентські рейтинги: Тимошенко, Зеленський, Порошенко, Гриценко, Бойко, - опитування групи Рейтинг 06
Президентські рейтинги: Тимошенко, Зеленський, Порошенко, Гриценко, Бойко, - опитування групи Рейтинг 07

Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%. Терміни проведення: 10-18 вересня 2018 р.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087933
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вгору