EN|RU|UK
 Суспільство
  761  4

 У проекті з працевлаштування ветеранів обґрунтована кожна цифра. І це не про рекламу, - голова правління "Об'єднання дружин та матерів бійців учасников АТО" Московець

Голова правління Всеукраїнського Центру допомоги учасникам АТО Олексій Ліпіріді неправомірно звинуватив керівника проекту з працевлаштування ветеранів, який виграв право на отримання держфінансування, в корупції.

Про це в коментарі Цензор.НЕТ сказала Наталія Московець, голова правління "Об'єднання дружин та матерів бійців учасников АТО".

Нагадаємо, раніше глава правління Всеукраїнського Центру допомоги учасникам АТО Олексій Ліпіріді заявив, що за проектом цієї організації 600 тисяч гривень буде витрачено на те, щоб навчити ветеранів користуватися сайтом з пошуку роботи.

Московець стверджує, що Ліпіріді спекулює фактами.

За її словами, кінцева цифра витрат за проектом - 802 тисячі грн від Державної служби ветеранів (держбюджет міністерства соцполітики) і 128 тисяч від "Об'єднання дружин та матерів бійців учасников АТО". Всі документи є у відкритому доступі на сайті Держслужби. Проект підтримало Північне Київське управління Нацгвардії, про що є офіційний лист.

"Це дуже великий проект. Його мета - створити сприятливе середовище для працевлаштування ветеранів. Проект складається з двох частин. Перша - власне робота з ветеранами. Цей процес полягає в проведенні навчальних семінарів. Наша новація у використанні психологічного методу ненасильницького спілкування. Ми спеціально для цієї мети запрошуємо тренерів. Цей метод застосовується по всьому світу і добре показав себе саме в роботі з людьми, які пройшли військовий конфлікти.

Ненасильницьке спілкування - це інструмент, що допомагає зрозуміти через свої проблеми оточення. Говорячи простими словами, є правда однієї людини, є правда іншої, а істина- посередині. Ми акцентовані на проблемі працевлаштування. Люди, що проходять ці тренінги, зможуть зрозуміти, чому роботодавець або колеги реагують так або інакше, чому ставлять ті чи інші питання на співбесіді. І основну частину оплати отримують саме тренери. Ми вибрали сертифікованих українських тренерів, які вже працювали з цим методом в Україні.

Друга частина - робота з роботодавцями. І вона займає дуже важливе місце. І це зовсім не реклама, як каже Ліпіріді. Йдеться про видання газет - друкованої та в онлайн-версії - по 16 тисяч примірників на 4 місяці. У газеті йтиметься про всі нагальні питання з приводу працевлаштування, поради тих, хто вже успішно перекваліфікувався і знайшов роботу. В тому числі, будуть оголошення про вакансії. Ці 200 тисяч розраховані саме на видання газети".

За словами Московець, у програмі будуть присутні фахівці Центру зайнятості, але вони приєднаються на останньому етапі:

"Коли ветерани пройдуть всю програму, швидше за все, на останньому семінарі будуть присутні керівники центру зайнятості. Звичайно, ми будемо обговорювати складання резюме".

Перший етап проекту охопить 14 регіонів України.

З приводу звинувачення Московець у використанні свого статусу дружини Семена Семенченка і дружби із заступником міністра соцполітики Наталією Федорович, вона сказала:

"З Федорович у мене суто ділові контакти. Ми провели минулого року робочу групу з питань прав сімей загиблих бійців у регіонах. Були залучені сім'ї з 11 регіонів, і наша організація виступила ініціатором. ОБСЄ нас підтримала.

З приводу того, що я є дружиною Семена Семенченка ... Так, Семенченко - опозиційний політик. Йому перекрили можливість навіть на телебаченні виступати".

Московець запевнила, що у відборі все було прозоро і зрозуміло.

"Всі документи опубліковані. Там немає і натяку на корупцію. Кожна цифра обґрунтована. У нашому проекті 6 сторінок опису, і ще 16 - обґрунтування кошторису. До речі, в складі комісії, що відбирала проекти, були і представники громадськості. Ми з березня місяця не раз переписували наш проект, була проведена велика робота. Можливо тому і подалося мало організацій, тому що витримати цей марафон переписувань не кожен зможе.

Ліпіріді писав погане не тільки про нашу організацію. Сам Ліпіріді також подавався на цей конкурс, але не пройшов відкритий захист", - сказла вона.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087929
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору