EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  3203  48

 Зарплата в конверті: ДФС виявила 5,1 тис. неофіційно влаштованих працівників в Україні

Протягом січня-серпня 2018 року представники органів ДФС виявили 5,1 тис. найманих осіб, які працювали без оформлення трудових відносин із роботодавцем.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ДФС.

"Використання нелегального найманої праці є одним із порушень, які виявляються в ході перевірок суб'єктів господарювання. Так, за 8 місяців цього року працівниками ДФС були встановлені порушення податкового законодавства у 46% перевірених суб'єктів господарювання.

За результатами перевірок до бюджету донараховано майже 642 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 173 млн грн єдиного внеску та 28 млн грн військового збору", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що представники ДФС також входять до складу робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади, які здійснюють обстеження виробничих, торгових приміщень юридичних і фізичних осіб, місць здійснення підприємницької діяльності. Проводиться роз'яснювальна робота з роботодавцями. За результатами цих заходів роботодавцями додатково укладено 39,7 тис. трудових договорів з найманими працівниками.

"За вказаний період за результатами контрольно-перевірочної роботи виявлено 138 громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації. Крім цього, за результатами інших вжитих заходів до державної реєстрації залучено 10,9 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації. До бюджетів додатково сплачено 11,2 млн грн податку і збору і 14,0 млн грн єдиного внеску".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087923
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору