EN|RU|UK
 Події
  1361  13

 Розраховую на максимально швидкий розгляд усіх цих псевдообвинувачень у НАЗК та НАБУ, - виключений із "Самопомочі" депутат Марченко відповів на звинувачення (оновлено)

Користувач Фейсбуку Георгій Могильний поширив інформацію про те, що госпсуд Києва ухвалив рішення повернути в комунальну власність ділянку землі за адресою 4-й провулок Лермонтова, 34. Водночас депутат Київради Роман Марченко, який, за словами Могильного, має стосунок до цієї ділянки землі, розраховує на максимально швидкий розгляд усіх цих звинувачень у НАЗК та НАБУ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про рішення госпсуду Києва написав користувач Фейсбуку Георгій Могильний.

Він зазначив: "Прокуратура сьогодні гордо відзвітувала, що нарешті госпсуд Києва ухвалив рішення повернути в комунальну власність ділянку землі за адресою 4-й провулок Лермонтова, 34, вкрадену за підробленим рішенням Київради.

Деталей у новині від прокуратури майже немає, тому доповню.

Ця ділянка фігурує в звіті Самопомочі стосовно Марченка, як одна із 6 ділянок, які розташовані в прибережній захисній смузі і є в користуванні сім'ї Марченка.

Сам Марченко категорично заперечує, що він чи його родина мають якийсь стосунок до цих 6 ділянок.

От тільки факти свідчать про інше.

1) Після крадіжки ділянок (право власності під час Майдану тупо зареєстрували за потрібними людьми на підставі підроблених рішень Київради за 2008, 2009 роки), всіх їх було переписано на дружину Марченка і вони фігурували в його ще паперовій декларації за 2015 рік.

2) У 2016 році було відкрито кримінальну справу стосовно крадіжки землі, після чого ділянки переписали з дружини Марченка по 3 штуки на 2 свіженькі компанії. Ділянка 34 22.09.2016 дісталась Обслуговуючий кооператив "Служба гідротехнічних споруд кар`єру № 7 з розробки Бортницького родовища пісків" (40750903)

Директор цієї контори Олег Колесник є директором майже всіх шарашок, зав'язаних у різних витівках Марченка, - починаючи від плати за ненадані послуги ДП "Сумихімпром" і до спроб віджиму ділянки Сінного ринку на користь БТА Банку

Хоча дружина Марченка нібито продала всі 6 ділянок, жодних доходів у е-декларації від продажу землі не вказано.

3) У грудні 2016 року, щоб додатково захистити землю від повернення в комунальну власність, ділянки було передано в іпотеку для забезпечення такого собі боргу племінниці Марченка - тієї самої Марії Макодзьоби, землевідведення якої 10 липня цього року стало однією з причин виключення Гусовського і Ко з партії. Крім іншого, саме на Макодзьобу Марченко безкоштовно переоформив свої 50% групи юрфірм "Ільяшев і партнери" перед складанням присяги депутата.

Прокуратура вже півтора року судиться за повернення землі в комунальну власність - триває мінімум 14 судових процесів: 6 щодо повернення землі, 6 за визнанням іпотеки недійсною і 2 за позовами дружини Марченка до технічних компаній Марченка про повернення землі дружині Марченка (щоб максимально затягнути розгляд позовів прокуратури)", - стверджує Могильний.

Читайте також: Голосували за виділення землі родичам однопартійця. Матеріали передано в НАБУ, - "Самопоміч" про виключення з партії депутатів Київради

Депутат Київради Роман Марченко в ексклюзивному коментарі Цензор.НЕТ повідомив таке: "Цитований редакцією "графоман-любитель" давно поширює недостовірну інформацію, займаючись відвертим перекручуванням фактів. Скажімо, Олега Колесника я дійсно знаю як досвідченого адвоката із широким набором клієнтів. При цьому Олег Іванович, звичайно, ніколи не був і не є моїм "підручним", хоча б з огляду на свій більш зрілий вік. Так, компанія, де він є директором, придбала три земельні ділянки, які розташовуються через автомобільну дорогу від ділянок, якими з 80-х років як городами в колишньому селі Бортничі користуються мої родичі. Зазначені "прибережні" землі Кооперативу не перебувають ні у власності, ні в користуванні моєї сім'ї. До речі, ці ділянки, на відміну від того, про що некоректно заявляє Могильний, не є "прибережною зоною", тому що межують поки не з озером, а з кар'єром, який перебуває в активній промисловій розробці. Це підтверджено, серед іншого, постановою Вищого господарського суду України від 17 березня 2015 року у справі за позовом Прокуратури міста Києва до Київради і орендаря кар'єра "Гідромеханізація", який є у відкритому доступі і з яким можна, за наявності бажання, ознайомитися. Що стосується, наприклад, заяви про те, що якісь доходи не були внесені в декларацію, так людина, яка дійсно хотіла б у чомусь розібратися, навіть не маючи юридичної освіти, як Могильний, спочатку все ж заглянула б у закон. А там нескладно прочитати, що відображенню в е-декларації підлягають тільки фактично отримані суми (а не просто зазначені в договорі), чого в цьому випадку поки не було. Це, до речі, рівно тією ж мірою стосується відчуження мною частки в юрфірмі, що я відповідно до закону зробив перед отриманням мандата. Але Могильний, схоже, не особливо хоче обтяжувати себе тим, щоб розібратися, а "заточений" на дешеві сенсації. Не кажучи вже про те, що описувані ним події постійно подаються в розрізі мого депутатства, хоча в переважній частині відбулися задовго до того, як мене обрали до Київради. Загалом же, як я вже заявляв раніше, я розраховую на максимально швидкий розгляд усіх цих псевдообвинувачень у НАЗК та НАБУ. Після цього, звичайно, буду вимагати притягнення всіх розповсюджувачів неправдивої інформації до відповідальності за ст. 383 Кримінального кодексу України ("завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину"), так само, як і в рамках цивільно-правових процесів".

Також Цензор.НЕТ вдалося отримати коментар адвоката, директора Обслуговуючого кооперативу "Служба гідротехнічних споруд кар'єру №7 з розробки Бортницького родовища пісків" Олега Колесника.

"Я став юристом і почав практикувати ще до того, як з'явилася, за всієї до неї поваги, юрфірма "Ільяшев і партнери", хоч їй уже й понад 20 років. У зазначеній фірмі я не працюю і ніколи не працював, не був ні її засновником, ні учасником, ні членом їхнього адвокатського об'єднання. При цьому в нас є і спільні клієнти, і клієнти, яких ми обслуговуємо з "різних боків" і судимося один проти одного. Що стосується судової справи за цими ділянками. Справді, юрособа, де я є директором (Обслуговуючий кооператив), придбала у фізособи, яка раніше сама придбала ділянки у власність у кількох громадян, три ділянки на кордоні діючого кар'єру з видобутку піску №7 у Бортничах для господарських потреб. До експлуатації землі кооператив так і не приступив з незалежних від земельних питань причин. При цьому всі операції з відчуження (і первинна, і вторинна купівля-продаж) були оформлені нотаріально, тобто за вимогами законодавства були перевірені на правову "чистоту" нотаріусами. Однак, як зараз з'ясовується, зазначені ділянки, можливо, були оформлені держреєстраторами на перших власників з порушеннями. За цим фактом Дарницькою прокуратурою порушено кримінальне провадження, у рамках якого і попередні власники ділянок, і Кооператив є потерпілими. У кримінальній справі Кооператив і колишні власники активно співпрацюють зі слідством. Що стосується судових справ і нещодавнього рішення суду першої інстанції, ми проаналізуємо його повний текст і, цілком імовірно, добровільно виконаємо, навіть без процедури оскарження в апеляційну інстанцію. Кооператив точно не зацікавлений у затягуванні судових процесів, але зацікавлений у справедливому розгляді. За зазначені ділянки кошти кооперативом поки не сплачувалися, тому вимагати грошової реституції ми не можемо. Однак, можливо, після закінчення слідства та притягнення до відповідальності винних осіб до них будуть подаватися цивільні позови про збитки", - заявив він Цензор.НЕТ.

.Розраховую на максимально швидкий розгляд усіх цих псевдообвинувачень у НАЗК та НАБУ, - виключений із Самопомочі депутат Марченко відповів на звинувачення (оновлено) 01
Розраховую на максимально швидкий розгляд усіх цих псевдообвинувачень у НАЗК та НАБУ, - виключений із Самопомочі депутат Марченко відповів на звинувачення (оновлено) 02
Розраховую на максимально швидкий розгляд усіх цих псевдообвинувачень у НАЗК та НАБУ, - виключений із Самопомочі депутат Марченко відповів на звинувачення (оновлено) 03

Як відомо, фракція "Об'єднання "Самопоміч" у Київській міській раді прийняла рішення про припинення своєї діяльності і розпуск, про що заявив на прес-конференції глава фракції Сергій Гусовський.

Раніше стало відомо, що з "Самопомочі" виключено 4 депутатів Київради разом із головою фракції Гусовським. За даними "Самопомочі", депутати голосували за виділення землі родичам однопартійця. Матеріали передано в НАБУ. Сам Гусовський назвав таке рішення розправою з "неугодною київською командою". А виключений із партії депутат Київради Васильчук заявив: "Я зустрівся з диктатурою керівництва "Самопомочі".

Сам Марченко, за виділення землі родичам якого і проголосували депутати, заявив: Ділянка є в користуванні з 80-х років. Це лише привід для боротьби з Гусовським. Тим часом "Самопоміч" оприлюднила результати свого розслідування: 23-річна дочка депутата Марченка видала позик на $5 млн і отримала в іпотеку 35 гектарів землі.

Водночас Гусовський заявив: Мені мандат вручала не партія. Буду далі працювати як депутат.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087858
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору