EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  4113  88

 Лісагентство спростовує інформацію про пропозицію європейцям взяти в концесію 5 українських лісгоспів

Державне агентство лісових ресурсів України спростувало інформацію про те, що веде переговори про передачу в концесію 5 лісгоспів австрійському Holzindustrie Schweighofer, найбільшому в Європі лісозаготівельнику.

Про це йдеться на офіційному сайті Держлісагентства.

У повідомленні зазначається: "Сьогодні низка засобів масової інформації, з посиланням на інтернет-сайт "Обозреватель", поширили лист нібито за підписом заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондаря до однієї з австрійських деревообробних компаній з проханням розглянути можливість взяти у концесію низку лісогосподарських підприємств України.

Державне агентство лісових ресурсів України офіційно заявляє, що жодного подібного листа з такими пропозиціями відомство не надсилало, і відповідно жодних подібних листів заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар не підписував.

Номер, який зазначається на розповсюдженому у мережі листі, не міститься в журналі реєстрації вихідної кореспонденції Держлісагентства.

Варто зазначити, що Держлісагентство надсилає листи за кордон на подвійному міжнародному бланку і мовою країни, до якої надсилається лист.

Поширений в мережі лист є підробкою. У зв’язку з цим, Держлісагентство звернеться до правоохоронних органів.

Окрім того, питання, які порушенні у фальшивому листі Держлісагентства, не можуть вирішуватися відомством одноосібно.

Також варто зазначити, що Державне агентство лісових ресурсів України постійно звертає увагу на неприпустимість передачі українських лісів у концесію. В усіх публічних виступах та офіційних листах постійно надаються аргументи щодо негативних результатів у разі можливої концесії лісового господарства. Окрім того, Держлісагентство пропонувало та підтримує необхідність зазначення в проекті Закону України "Про концесії" норми про те, що лісгоспи не можуть передаватися в концесію.

Просимо засоби масової інформації, які поширили фальшивий лист Держлісагентства, спростувати інформацію".

Раніше, текст листа, нібито адресованого Геральду Швайгофферу, власнику Holzindustrie Schweighofer, опублікував Обозреватель.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087822
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору