EN|RU|UK
 Суспільство
  720  30
Матеріали за темою:

 Судові органи працюють над забезпеченням якнайшвидшої імплементації судової реформи разом із завершенням формування ВАКС, - Порошенко

Судова гілка влади в стислі терміни забезпечує імплементацію судової реформи, включно з остаточним формуванням Вищого антикорупційного суду (ВАКС).

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням Інтерфакс-Україна, про це сказав Президент на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України з нагоди урочистої церемонії складання присяги новопризначеними суддями КС Іриною Завгородньою та Олегом Первомайським у понеділок.

"Я хочу подякувати і Вищій кваліфікаційній комісії суддів, і Вищій раді правосуддя за величезну роботу, яку вони провадять для того, щоб забезпечити імплементацію судової реформи в найкоротші терміни, разом із завершенням формування Антикорупційного суду", - сказав Порошенко.

Він зазначив, що рішення суддів мають захищати права і свободи громадян України відповідно до Конституції та Конвенції про захист прав і основоположних свобод.

"Кожному, хто звертається до суду, має бути забезпечено право на справедливість. Саме в цьому мета тих зусиль, тих реформ, які ми з вами разом робимо, і завдання Конституційного суду - разом з Верховним судом забезпечити належний захист прав і дотримання встановлених Конституцією гарантій для українських громадян. Це тривалий, але правильний, хоча і непростий шлях", - наголосив Порошенко.

Президент зазначив, що вперше після Революції Гідності КС матиме можливість працювати в повному складі.

"Я як президент у рамках проведеної конституційної реформи робив усе і буду робити все можливе, щоб забезпечити незалежність судової системи, незалежність від політики", - запевнив він.

Глава держави повторив, що Верховна Рада вже на наступній сесії закріпить у Конституції України європейський та євроатлантичний шлях країни.

"Думаю, що зараз, коли доля законопроекту в ваших руках, і ми також зможемо зробити все можливе, щоб найближчим часом ми мали можливість розглянути в першому читанні у Верховній Раді ці конституційні зміни і на наступній сесії ухвалити їх у цілому", - сказав Порошенко.

20 вересня Верховна Рада внесла до порядку денного сесії та направила до КС президентський законопроект (№9037) про внесення змін до Основного закону в частині закріплення стратегічного курсу України на членство в Європейському Союзі та НАТО.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087693
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору