EN|RU|UK
 Події
  2680  35

 На Запорізькій АЕС відключили енергоблок: виявлено дефект у насосі

Радіаційний фон у нормі, стверджують в НАЕК "Енергоатом"

Запорізька АЕС 23 вересня о 02:59 відключила другий блок від мережі для усунення дефекту на трубопроводі автономного контуру головного циркуляційного насоса, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАЕК "Енергоатом".

Енергоблок відключено від мережі для усунення дефекту на трубопроводі автономного контуру головного циркуляційного насоса №3. Запланований час підключення енергоблоку до мережі - 28 вересня 2018 року.

"На цей момент на Запорізькій АЕС в роботі перебувають 3 енергоблоки. Сумарна потужність генераторів становить 2 730 МВт. Зауважень до роботи основного обладнання діючих енергоблоків та персоналу немає", - сказано в повідомленні, оприлюдненому прес-службою НАЕК "Енергоатом" у неділю вранці.

Радіаційний фон у районі розташування Запорізької АЕС і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) - 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону

"Енергоатом" є оператором всіх чотирьох діючих АЕС України, експлуатує 15 енергоблоків, оснащених водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087609
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору