EN|RU|UK
 Політика України
  2371  72

 Від загострення відносин між Угорщиною та Україною виграє тільки Росія, - Климпуш-Цинцадзе

Маніпуляції та геополітичні ігри Будапешта дорого обійдуться українцям угорського походження. Оскільки закарпатці будуть першими, хто найбільше постраждає від зупинки євроінтеграційного прогресу України.

Про це написала в Facebook віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає Цензор.НЕТ.

"Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що Угорщина може і далі сповільнювати інтеграцію України в євроструктури. Нагадаю, що саме Угорщина вже довший час блокує діалог високого рівня в рамках Комісії Україна-НАТО, та саме Угорщина стала єдиною країною ЄС, що проголосувала проти надання Україні нової програми макрофінансової допомоги", - написала вона.

"Угорська влада не втомлюється повторювати, що їхньою найбільшою турботою є благополуччя етнічних угорців. Чому ж тоді своїми діями Будапешт фактично хоче позбавити їх європейського майбутнього? Економічний, соціальний розвиток Закарпаття - області, яка межує з чотирма країнами-членами ЄС – безпосередньо залежить від успішності європейської інтеграції України. Це єдина українська область, де понад 90% експорту припадає на ЄС. Закарпатці будуть першими, хто найбільше постраждає від зупинки євроінтеграційного поступу України. Маніпуляції та геополітичні ігри Будапешта дорого коштуватимуть українцям угорського походження", - впевнена Климпуш-Цинцадзе.

"Мова ультиматумів – це хибний шлях, якого ми всіляко прагнемо уникнути. Від загострення відносин між Угорщиною та Україною виграє лише Росія. На жаль, у Будапешті відмовляються чути наші заклики до конструктивного діалогу щодо всіх чутливих питань.

Хочу підкреслити, суверенітет України - не може бути предметом компромісу чи якихось підкилимних домовленостей. Український народ щодня змушений платити за нього занадто високу ціну", - резюмувала Климпуш-Цинцадзе.

Від загострення відносин між Угорщиною та Україною виграє тільки Росія, - Климпуш-Цинцадзе 01
Від загострення відносин між Угорщиною та Україною виграє тільки Росія, - Климпуш-Цинцадзе 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087588
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору