EN|RU|UK
 Політика України
  6313  102
Матеріали за темою:

 Волонтери - Полтораку: Дайте оцінку заяві Доніка про проникнення ворожих спецслужб у лави волонтерів

Волонтери побоюються, що дії деяких чиновників Міноборони підривають обороноздатність України через те, що сіють недовіру між волонтерами і підрозділами ЗСУ.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала волонтер Ірина Білецька, передає Цензор.НЕТ.

Волонтери звернулися до глави Міноборони Степана Полторака з вимогою публічно відреагувати на пост у соцмережі Романа Доніка, в якому він заявив про те, що в лави волонтерів проникли ворожі спецслужби. На думку волонтерів, подібні заяви поширюють атмосферу недовіри і підозр у відносинах між Міноборони, ЗСУ та волонтерами, підриваючи таким чином на ідеологічному рівні обороноздатність країни.

"Шановний Степане Тимофійовичу! Надаємо Вам копію публічного допису в соціальній мережі "Фейсбук"... Романа Доніка щодо теми проникнення ворожих спец. служб до лав волонтерів ЗСУ. Вважаємо, що поява цього допису ...нерозривно повязана із нещодавнім проектом так званої "Інструкції для волонтерів",  де співробітники підрозділу МО ЦІВІК намагалися накласти обмеження на громадянські та конституційні права волонтерів, що регулярно відвідують частини МО на передовій. А саме, права на отримання та розповсюдження інформації стосовно реального стану забезпечення наших військ харчами, одягом та житловими умовами. В звязку із тим, що цей допис... був неоднозначно сприйнятий активною волонтерською спільнотою як такий, що поширює атмосферу недовіри та підозрілості у відношеннях між МОУ-ЗСУ та волонтерською спільнотою, підриваючи таким чином на ідеологічному рівні обороноздатність нашої країни, просимо Вас якомога оперативніше надати офіційну оцінку деструктивним діям у соціальній мережі", - йдеться в заяві волонтерів.

Волонтери - Полтораку: Дайте оцінку заяві Доніка про проникнення ворожих спецслужб у лави волонтерів 01
Волонтери - Полтораку: Дайте оцінку заяві Доніка про проникнення ворожих спецслужб у лави волонтерів 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087581
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору