EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  4466  127

 Грібаускайте обговорила з Папою Франциском виклики, з якими стикається Литва і Європа

У рамках відвідання Литви Папа Римський Франциск зустрівся з президентом Литви Далею Грібаускайте. Вона подякувала Папі за допомогу, яку Ватикан надавав антирадянському опору країн Балтії, а також акцентувала на важливості підтримки України й Грузії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу президента Литви.

Під час двосторонньої зустрічі в президентському палаці Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайте і Папа Римський Франциск, який перебуває в Литві з державним візитом, обговорили питання, актуальні для Литви, Балтійського регіону, Європи і світу в цілому.

Президент Литви подякувала Папі Римському за увагу до Литви - її історії та боротьбі за свободу.

"Особливо важливо, що Святий престол, який ніколи не визнавав окупацію нашої держави і зберіг дипломатичне представництво Литви, послідовно підтримував наш антирадянський опір", - зазначила вона.

Глава Литви обговорила з Папою Римським Франциском питання безпеки регіону.

"Литва, яка живе поблизу агресії і брехні, добре розуміє і співчуває тим, хто веде боротьбу за свободу і незалежність. Тому ми вважаємо своїм обов'язком допомагати українському, грузинському народам і нагадувати про це світу.

Литва, будучи прихильником невпинно пропагованих Папою Римським цінностей людяності і милосердя, прагне зберегти відкрите, вільне і націлене на розбудову суспільство. Це актуально і для Європи в цілому, що стикається з погрозами популізму і націоналізму. Литва солідарна з іншими країнами у вирішенні питань про надання допомоги біженцям. Тільки спільними зусиллями ми можемо вирішити серйозні проблеми, пов'язані з соціальною нерівністю, повагою до прав людини, охороною довкілля", - заявила Грібаускайте.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087580
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору