EN|RU|UK
 Економіка
  1592  17

 Днопоглиблення в порту "Южний" призведе до збільшення податкових надходжень - адміністрація порту

Днопоглиблювальні роботи на внутрішніх підхідних каналах і в операційній акваторії причалів №18-22 порту "Южний" (Одеська обл.) приведуть до збільшення портових зборів і податкових надходжень до держбюджету.

Як передає Цензор.НЕТ, таку думку висловила Інна Яблонська, заступник начальника адміністрації порту "Южний" з економіки та фінансів.

"Проект розрахований на те, що, з огляду на збільшення глибин, збільшиться вантажообіг. Це збільшення доходів - як підприємств, які займаються перевантаженням, так і адміністрації, яка стягує збори з вхідних суден. Крім того, це збільшення податків", - пояснила вона.

Крім того, Яблонська підкреслила, що це днопоглиблення - лише частина великого проекту з модернізації порту.

Як повідомлялося, ДП "Адміністрація морських портів України" (АМПУ) і група компаній ТІС підписали меморандум про взаєморозуміння щодо реалізації інфраструктурних проектів в порту "Южний". Днопоглиблення внутрішнього підхідного каналу до причалів №№18-22 порту "Южний" до 19 м виконає АМПУ за рахунок державних коштів, а поглиблення операційної акваторії цих причалів до 16-19 м виконає група компаній ТІС за власні кошти. Наразі глибина операційної акваторії становить 15 м, що обмежує можливості для заходу в порт великотоннажних суден.

Нагадаємо, порт "Южний" - один із найбільших портів в Україні. У 2017 році ДП "Южний" сплатив до держбюджету 519,3 млн грн податків. ТІС - найбільша приватна стивідорна компанія в Україні. Минулого року ТІС сплатив 850 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів, і забезпечив державі понад 50 млн у.о. портових зборів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087497
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору