EN|RU|UK
 Політика України
  3411  21

 Мін'юст скасував скандальне рішення, на підставі якого рейдери захопили підприємство "Строгого О.Ф." на Харківщині

Власник фермерського господарства "Строгого О.Ф." за активної участі Громадської спілки "Всеукраїнська аграрна рада" (ВАР) домігся від Міністерства юстиції рішення про скасування дій державного реєстратора, після яких фермерське господарство "Строгого О.Ф." в Харківській області було незаконно переписано на мешканку окупованої Горлівки.

Це випливає з наказу Мін'юсту від 19 вересня 2018 року, який  є в розпорядженні редакції "Апострофа".

"Скарги Строгого О.Ф. від 10 вересня 2018 року з доповненнями від 12 вересня 2018 року задовольнити в повному обсязі", - йдеться, зокрема, в наказі міністерства.

Наказом скасовуються реєстраційні дії в Єдиному держреєстрі юридичних осіб, які вніс державний реєстратор, такий собі нотаріус Олександр Драгін. Також наказом заблоковано доступ цього реєстратора до державного реєстру.

Мінюст скасував скандальне рішення, на підставі якого рейдери захопили підприємство Строгого О.Ф. на Харківщині 01
Мінюст скасував скандальне рішення, на підставі якого рейдери захопили підприємство Строгого О.Ф. на Харківщині 02

Як зазначає заступник керівника ВАР Денис Марчук, це лише перший крок на шляху встановлення справедливості в цій справі.

Подальші кроки ВАР спільно з законним власником підприємства - домогтися справедливого покарання для організаторів і виконавців рейдерського захоплення, які крім самого факту захоплення відзначилися ще й тим, що стріляли по беззбройних людях, які прийшли підтримати фермера.

Нагадаємо, 8 вересня, близько 30 невідомих озброєних чоловіків спортивної статури в камуфляжній формі, так званих "тітушок", заїхали на територію елеватора ФГ "Строгого О.Ф" і здійснили силове захоплення ділянки. Вони заблокували всі входи і виходи і почали навантажувати свої автомобілі соняшником з елеватора, щоб вивезти його в невідомому напрямку, не допускаючи при цьому на територію законних власників і робітників підприємства.

"Вони заявили, що у підприємства новий власник, а ми тут ніхто і звати нас ніяк. Після чого ми дізналися, що були змінені корпоративні права на власність підприємства. Зробив це нотаріус, якого звуть Олександр Драгін, який поміняв навіть назву підприємства - тепер воно, нібито, називається Фермерське господарство "Слобожанські лани", - заявив на прес-конференції після захоплення підприємства представник законного власника.

11 вересня, відразу після прес-конференції, яку проводили представники "Всеукраїнської аграрної ради" за участю сина фермера Дениса Строгого, народних депутатів і офіційних представників МВС, озброєних рейдерів відкрили вогонь по співробітниках підприємства, а поліція і КОРД стояли осторонь, мотивуючи це тим, що вони без зброї і не можуть захищати інтереси громадян від рейдерів, які озброєні до зубів. Після інциденту поранення дістали мирні жителі і власник підприємства Олександр Строгий.

У свою чергу радник глави МВС Арсена Авакова Михайло Апостол заявив, що має намір жорстоко покарати рейдерів.

"Якщо дійсно стався той факт, про який говорять, про те, що реєстратор просто так переписав (корпоративні права, - ред.) - то це беззаконня, яке не можна терпіти ... Сьогодні-завтра про це скаже слідство і я буду знати. І якщо незаконно - завтра всі вони (учасники рейдерського захоплення, - ред.) будуть мордою в землі", - зазначив радник міністра внутрішніх справ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087436
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору