EN|RU|UK
 Суспільство
  5722  66

 Нацрада позапланово перевірить телеканал "NewsOne" через поширення "мови ненависті"

Додатково регулятор з'ясує, чи поширює телеканал російську пропаганду і чи закликає він до агресії.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на прохання Служби безпеки України призначила позапланову виїзну перевірку телеканалу "NewsOne". Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на сайт Нацради.

За даними регулятора, моніторинг зафіксував на каналі ознаки прихованого призову до агресивних дій. Моніторингом мовлення в період з 31 серпня по 16 вересня 2018 року в ефірі різних програм мовника зафіксовано висловлювання О. Лукаш, В. Піховшека, Р. Коцаби, Є.Червоненка, М. Добкіна, Д. Співака, які суперечать вимогам норм законів "Про інформацію" та "Про телебачення і радіомовлення".

Крім цього, Нацрада отримала лист від СБУ про поширення в ефірі "NewsOne" висловлювань, в яких, на думку правоохоронців, присутнє кліше російської пропаганди, вони містять ознаки прихованого заклику до агресивних дій і програмування агресивної поведінки глядачів.

"Національна рада проведе перевірку NewsOne, щоб з'ясувати, чи дотримується супутниковий телеканал норми чинного українського законодавства, і після цього прийме відповідне рішення", - зазначає прес-служба Нацради.

Крім того, Нацрада повідомляє про призначення позапланових перевірок провайдерам програмних послуг фізичним особам-підприємцям А. А. Анділахаю, В. Захар'єву і А. А. Чуєву - внаслідок порушення встановлених регулятором правил роботи на ринку.

Нагадаємо, в січні 2018 року Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила перевірку телеканалу "NewsOne" за пропагандистські висловлювання щодо Революції гідності, а також за популяризацію Збройних сил Росії, на підставі запиту групи народних депутатів і звернення СБУ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087274
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору