EN|RU|UK
 Суспільство
  3612  36

 Печерський райсуд Києва поновив Амосову на посаді ректора НМУ

Печерський районний суд Києва своїм рішенням від 20 вересня 2018 року поновив на посаді ректора Національного медичного університету імені О.Богомольця Катерину Амосову.

Про це Українським Новинам за підсумками судового засідання повідомила адвокат К.Амосової Катерина Манойленко.

Суд своїм рішенням визнав незаконним наказ Міністерства охорони здоров'я України від 17 квітня 2018 р. про звільнення Катерини Амосової з посади ректора НМУ і постановив поновити її на посаді з дати звільнення. Так само, рішенням Печерського суду задоволено вимогу сторони позивача про відшкодування їй моральної шкоди в розмірі 1 тис. грн у зв'язку з тим, що наказ МОЗ був визнаний незаконним. Згідно з судовим рішенням, ректор К.Амосова має приступити до виконання своїх службових обов'язків із 20 вересня ц.р.

"Ми обґрунтовано очікували такого судового рішення, оскільки наші вимоги базувалися на положеннях трудового законодавства і Закону "Про вищу освіту"", - резюмувала свою заяву за підсумками засідання адвокат Катерина Манойленко.

У представників МОЗ є 30 днів для того, щоб подати апеляцію на рішення Печерського суду Києва.

Як повідомляли Українські Новини, у квітні 2018 року Міністерство охорони здоров'я України в односторонньому порядку розірвало контракт із чинним ректором Національного медуніверситету ім. О. Богомольця Катериною Амосовою.

На початку серпня в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун підписала наказ про призначення в.о. ректора НМУ Юрія Кучина. Колектив НМУ відмовився приймати нового керівника, якому вдалося потрапити на робоче місце тільки за допомогою чиновників МОЗ. Про що саме Міністерство охорони здоров'я повідомило на своєму офіційному веб-сайті 16 серпня.

Уже через кілька днів студентський парламент НМУ написав звернення про звільнення Кучина з посади директора інституту післядипломної освіти НМУ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087180
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору