EN|RU|UK
 Суспільство
  5818  397

 Курс "Християнська етика" прибрали з рекомендованих для вивчення в перших класах, - представник МОН Шиян

У концепції "Нової української школи", що стартувала з початку цього навчального року, немає обов'язкових рекомендацій щодо вивчення першокласниками предмета "Християнська етика".

Про це в ефірі Громадського радіо повідомив заступник директора Інституту модернізації змісту освіти при Міністерстві освіти і науки України Роман Шиян, передає Цензор.НЕТ.

"Зараз в контексті нової української школи ми оминули це питання. Тобто першокласники не вивчатимуть як рекомендований курс предмет "Християнська етика". Тепер це буде певний виклик для тих шкіл, що вже мають це традиційно", - зазначив Роман Шиян.

Також Шиян додав, що історія цього предмета почалася ще в 90-х роках минулого століття. Тоді обласні ради західних областей України рекомендували школам скеровувати вільні години саме на вивчення предмета "Християнська етика". До його викладання залучали людей із педагогічною та богословською освітами. Це викликало деякі спірні питання у викладанні, бо вчителі не завжди зберігали світський характер предмета. Тобто не відокремлювали власну віру та переконання від теоретичних відомостей, розповів Шиян.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3087091
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору