EN|RU|UK
 Суспільство
  1541  45

 В Україні впроваджується інститут кар'єрного радника для допомоги безробітним, - Кабмін

19 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову "Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації та припинення реєстрації безробітних, ведення обліку осіб, які шукають роботу" з урахуванням пропозицій Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, зазначену постанову розроблено Міністерством соціальної політики з метою виконання завдань, передбачених Середньостроковим планом пріоритетних дій уряду до 2020 року.

Постановою змінюються підходи до роботи державної служби зайнятості, зокрема:

1. Впроваджується інститут кар’єрного радника, який дозволить забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг із планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

2. Запроваджується в роботі служби зайнятості профілювання безробітних та шукачів роботи для оцінки можливості їхнього працевлаштування з урахуванням навичок, кваліфікацій та надання адресних послуг для повернення таких осіб на ринок праці.

3. Вводяться індивідуальні плани надання послуг та працевлаштування. Такий план буде спільною програмою дій кар’єрного радника та зареєстрованого безробітного, що міститиме спільні зобов’язання обох сторін щодо пошуку роботи та забезпечуватиме індивідуальний супровід і організацію надання послуг.

Зазначається, що реалізація постанови не потребуватиме додаткового фінансування з Державного бюджету.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086957
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору