EN|RU|UK
 Події, За кордоном
  6175  42

 Воїна 30-ї ОМБр, екс-командира взводу в батальйоні "Айдар" Максима Козуба збив автомобіль у Норвегії під час веломарафону. Йому потрібна операція

Воїна 30-ї ОМБр, екс-командира взводу в батальйоні "Айдар" Максима Козуба під час 4-тисячного веломарафону збив автомобіль у Норвегії. Йому потрібна термінова операція.

Як передає Цензор.НЕТ, про це написала на сторінці в Facebook його дружина Ольга Козуб. Наводимо її текст повністю.

"Друзі,

Щойно надійшов дзвінок із госпіталю в Трьомсе.

Коротко. У Максима перелом основи черепа з багатьма проблемами, що випливають.

Потрібна операція, яку не можна відкладати і вартість якої 50000 eur.

Госпіталь готовий брати на стіл завтра, якщо будуть закриті питання оплати.

Транспортування для операції в Україні неможливе літаком і вкрай небажане по землі за медичними показаннями.

Ситуація зі страховкою.

  1. Спортивна страховка від організаторів гонки в Італії покриває випадок смерті спортсмена (додаткові можливості організатори зараз з'ясовують)
  2. Медична страховка, яку оформляв Максим, закінчилася 2.09 (планував закінчити перегони раніше).
  3. Поліція не знайшла власника авто, який збив Максима і втік з місця аварії. Тому покриття за рахунок страхування від власника авто (цивільна відповідальність?) теж під величезним питанням.

Потрібна БУДЬ-ЯКА фінансова (з можливим подальшим поверненням, якщо закриються питання страховки)

Допомога з виходами на міністерство закордонних справ, бо всі контакти з консульством України в Норвегії не дали результату.

Правова допомога з юридичних питань захисту цивільних прав у подібних ситуаціях.

Рахунок у гривнях

5168 7573 1475 3114 Кононова Вікторія Володимирівна

в євро:

5168 7572 9100 1057 Kononova Viktoriia
PRIVATBANK, 1D HRUSHEVSKOGO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT CODE/BIC: PBANUA2X

CORRESPONDENT ACCOUNT: 400 8867004 01

INTERMEDIARY BANK: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany
SWIFT CODE/BIC: COBADEFF

IBAN: UA453052990005168757291001057"

Ольга також пояснила, що оскільки вона не є ні громадянкою, ні резидентом України, то карту їй оформити вкрай складно (вона буде з великими обмеженнями і в цій ситуації практично марна). Саме тому карта - на інше ім'я.

"Вікторія Кононова - наш дуже близький друг, волонтер "Айдара", де вони познайомилися з Максимом", - пояснила вона.

Воїна 30-ї ОМБр, екс-командира взводу в батальйоні Айдар Максима Козуба збив автомобіль у Норвегії під час веломарафону. Йому потрібна операція 01
Воїна 30-ї ОМБр, екс-командира взводу в батальйоні Айдар Максима Козуба збив автомобіль у Норвегії під час веломарафону. Йому потрібна операція 02

Як повідомив на сторінці в Facebook глава Асоціації велосипедистів України Богдян Лепявко, "Максим їхав 4-тисячний марафон через всю Європу, і в безпечній Норвегії його збив водій, який потім зник з місця ДТП".

У Відділі менеджменту кризових ситуацій Департаменту консульської служби МЗС Цензор.НЕТ повідомили: "Ми в курсі цієї ситуації. Ми направили доручення в письмовому порядку і розмовляли з консулом. Тобто все, що можна було зробити з нашого боку, ми зробили - надіслали інформацію, доклали заяву. Консул у Норвегії знає. Її звуть Ірина Григорівна (Вишневська-Черкас Ірина Григорівна. - Ред.). Вона знає, чим займатися".

Пізніше в коментарі Цензор.НЕТ Ольга Козуб зазначила, що вчора (18 вересня) їй подзвонив посол України в Норвегії В'ячеслав Яцук і пообіцяв взяти ситуацію під свій контроль. "Обіцяли зробити все можливе. Я зараз якраз чекаю зворотного зв'язку від нього (або з консульства). Вони мають отримати від госпіталю, поліції та ін. всі можливі офіційні підтвердження - рахунок за операцію (або розрахунок витрат), діагноз, обґрунтування необхідності, висновок поліції тощо", - повідомила вона.

Зазначимо, Максим Козуб (позивний Тор) в 2014 році пішов добровольцем в батальйон "Айдар". Був командиром взводу. Після поранення і лікування повернувся в 30-ту ОМБр і служив у в/ч В 2731.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086925
 
 
 
 
 
 вгору