EN|RU|UK
 Політика України
  642  7

 Через масові зловживання на "Укрзалізниці" страждає промисловість, - президент "Укрметалургпрому" Каленков

Через зловживання на "Укрзалізниці" держава несе не тільки прямі, але й непрямі збитки.

Про це заявили в об'єднанні підприємств "Укрметалургпром", повідомляє "5 канал".

Так, за словами президента асоціації Олександра Каленкова, через нестачу оборотних коштів залізниця не проводить ремонти рухомого складу і залізничного полотна. Як наслідок - за останні роки в 1,5 рази зросла оборотність вагонів.

"Зараз в "Укрзалізниці" склалася не те що критична, а надзвичайна ситуація. Наша галузь та інші галузі - ми не можемо вчасно відвантажити свою продукцію. І ці втрати для держави аналогічні тим втратам, які озвучуються, від прямої крадіжки", - зазначив Каленков.

Водночас, за його словами, відомство не поспішає з освоєнням необхідних для галузі інвестиції: "За цей рік з 18,5 млрд грн, таких необхідних для інвестування в рухомий склад, за перше півріччя було витрачено 3,5 млрд грн. Це менше 20%. Освойте ці гроші, освойте ефективно і без зловживань".

На думку підприємця, щоб не допустити колапсу промисловості, "Укрзалізниця", передовсім, має налагодити ремонти рухомого складу, або взяти в оренду додаткові локомотиви. Надалі ж для ефективної роботи відомства необхідно позбутися зайвих активів і оптимізувати структуру. Крім того, президент "Укрметалургпрому" впевнений, що галузь потребує створення незалежного регулятора.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086780
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору