EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1086  29

 НАЗК виявило порушення у звітах дев'яти політпартій

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) затвердило ще 68 висновків за результатами аналізу звітів політичних партій за другий квартал 2018 року.

У повідомленні прес-служби НАЗК  зазначається, що дев'ять висновків містять інформацію про порушення, інформує Цензор.НЕТ.

"Зокрема, це порушення встановленого порядку подання або строків подання Звіту політичної партії і встановленого порядку надання або отримання внеску в підтримку політичної партії, за що передбачена відповідальність за статтями 212-21, 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення", - наголошується в повідомленні.

Загалом за другий квартал 2018 року в НАБУ надійшли 274 звіти політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру. Рішеннями Національного агентства від 23 серпня 2018 року та 31 серпня 2018 року вже було затверджено 150 висновків про результати аналізу цих звітів.

Нагадаємо, згідно з частиною 14 статті 17 Закону України "Про політичні партії в Україні" аналіз звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, підготовка та затвердження висновку за результатами такого аналізу здійснюються Національним агентством із запобігання корупції в термін, що не перевищує двох місяців від дня його надходження.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086662
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору