EN|RU|UK
 Суспільство
  5367  22

 Мешканці Підгірців звернулися до Кличка

З п'ятниці, 14 вересня, влада намагається зам'яти конфлікт, що виник між місцевими жителями с. Підгірці (Київська область) і тими, хто заробляє на сміттєзвалищі (полігон твердих побутових відходів №5) і не бажає його закривати. Всі вихідні люди під тиском тітушок і продажних поліцейських змогли вистояти.

Про це повідомило інтернет-видання "Голос.ua".

У понеділок, 17 вересня, влада вдалася до вкрай негативного сценарію і почала відкривати справи про правопорушення і бити активістів біля місця пікетування. Люди бояться наслідків, які можуть виникнути, і вони в шоці від того, до чого вдалася влада Київської області та Києва.

Мешканці Підгірців звернулися до Кличка 01
Мешканці Підгірців звернулися до Кличка 02

Жоден чиновник не приїхав і не надав гарантій, що 1 жовтня полігон твердих побутових відходів №5 буде закритий раз і назавжди. Бо всі намагаються лише зробити вигляд, що вирішують питання, а насправді ні. Кожен із жителів налаштований рішуче і готовий йти до кінця. Активісти багатьох організацій Києва їх підтримують та обов'язково нададуть допомогу.

Мешканці Підгірців звернулися до Кличка 03
Мешканці Підгірців звернулися до Кличка 04

Ось версії звернень, які вдалося помітити в Києві та області:

"Кличко! Ми віримо, що ти з яйцями! Закрий нарешті це довбане звалище в Підгірцях!"

"1 жовтня полігон твердих побутових відходів №5 буде закритий раз і назавжди!"

"Чиновники та особи, які приймають рішення! Зберіться і вирішіть питання зі сміттєзвалищем раз і назавжди! Ви вже достатньо заробили на цьому полігоні!"


Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086636
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору