EN|RU|UK
 Економіка
  4584  106

 Українська агропродукція виграє на світовому ринку, - Бахматюк

На його думку, саме ці переваги дозволяють українській продукції вигравати конкурентну боротьбу.

Українська агропродукція виграє на світовому ринку за рахунок декількох конкурентних переваг. Таку думку в інтерв'ю виданню "Ukraine. Business Feature" обґрунтував власник найбільшої агрокомпанії України Ukrlandfarming Олег Бахматюк.

"Світовий ринок дуже прагматичний. Але навіть у таких ринкових умовах Україна виграє конкурентну війну, скажімо, у тієї ж Польщі", - констатував він, зазначивши головні конкурентні переваги наших виробників.

В першу чергу, за словами Бахматюка, це якість продукції за оптимальною ціною. "Друга перевага - велика кількість чорноземних орних земель. Зараз потенціал сільського господарства в країні все ще недовикористаний. Третя - ми слідуємо світовим трендам і застосовуємо передові технології для вирощування рослин і тварин. Четверта - у нас працюють люди, які віддані своїй справі", - розповів Бахматюк.

За його словами, успіх України в експорті продовольства сьогодні пов'язаний у першу чергу з ентузіазмом окремих бізнес-гравців.

Нагадаємо, що Група компаній Укрлендфармінг - найбільша сільськогосподарська група, яка вирощує кукурудзу, пшеницю та інші культури, а також виробляє яйця і м'ясо. Це провідний експортер яєць і яєчних продуктів на ринки Азії, Європи, Північної Африки та Близького Сходу. Підприємства агрохолдингу Бахматюка традиційно є одними з найбільших платників податків в Україні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086547
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору