EN|RU|UK
 За кордоном
  6003  138
Матеріали за темою:

 "Європа процвітатиме, і Британія скасує своє рішення про Brexit", - екс-прем'єр Тоні Блер

Велика Британія може переглянути своє рішення про вихід з Європейського Союзу.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, такий прогноз зробив екс-прем'єр Сполученого Королівства Тоні Блер, виступаючи на 15-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

"Не хочу дискутувати щодо величезних викликів, які стоять перед Європою. Маємо виклик міграції, з яким не дуже вдається впоратися. Так, є структурні та політичні виклики Єврозони. Але я зроблю один прогноз, а за п’ять років побачимо, чи я помилився: Європа виживе, Європа  процвітатиме, і Британія скасує своє рішення про Brexit", - сказав він.

Тоні Блер нагадав, що після Другої світової війни Європа об’єднувалася заради підтримання миру, проте перебування в ЄС дає також інші значні переваги.

"Основною підставою для об’єднання Європи після Другої світової війни був мир. Ми мали 60 років миру – це дуже серйозне досягнення … Але головна мета існування Європи сьогодні – бути потужними. В середині цього століття матимемо трьох гігантів – Америку, Китай та, напевне, Індію. Вони будуть настільки більшими за інші країни, що країнам середнього розміру як Німеччина чи Франція доведеться стояти разом, щоб їм нічого не нав’язували. Зараз мета – не просто мир, а ще й потужність, влада", - додав екс-прем'єр.

Блер погодився, що ЄС потребує реформування, проте, на його думку, це не достатня причина для виходу з об’єднання.

"Країни, у яких однакові демократичні цінності, мають стояти разом. Звичайно, Brexit – це великий негатив для Європи, виходить великий політичний і економічний гравець. Звичайно будуть виклики. Але я не маю жодних сумнівів, що Європа буде кращою, якщо Британія залишиться з нею, а Британія стане кращою, коли під час повторного голосування ми всі вирішимо повернутися до Європи", - підсумував він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086353
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору