EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  1688  15
Матеріали за темою:

 Порошенко ввів в дію рішення РНБО про пропозиції до проекту держбюджету на 2019 рік у частині оборони і нацбезпеки

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким вводиться в дію рішення РНБО про пропозиції до проекту закону про держбюджет на 2019 рік у частині оборони і національної безпеки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента.

Таким чином, Кабінет міністрів має передбачити в проекті Закону України "Про Державний бюджет України на 2019" витрати на забезпечення національної безпеки та оборони України в обсязі не менше обсягу видатків, передбачених на 2018 рік, у відсотках від валового внутрішнього продукту.

Також має бути передбачено збільшення розміру грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських не менше ніж на 30 відсотків з урахуванням мінімального розміру грошового забезпечення осіб рядового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій і поліцейських - у сумі не менше 9 тис. грн; військовослужбовців рядового складу за контрактом першого року служби - в сумі не менше 10 тис. грн.

Інші витрати передбачити з урахуванням зростання номінального валового внутрішнього продукту по відношенню до попереднього року (10%).

Крім того, в 2019 році уряд також має вжити заходи із забезпечення першочергового фінансування діяльності суб'єктів сектора безпеки та оборони України щодо пріоритетних напрямів.

"Серед таких виконання заходів із розробки, підготовки виробництва і закупівлі нових зразків озброєння і військової техніки, зокрема сучасного високоточного ракетного озброєння (ракетних систем і комплексів, зокрема крилатих ракет), артилерійського озброєння, бронетанкової техніки і озброєння, боєприпасів, високоточних засобів ураження і продуктів спеціальної хімії, облаштування дослідно-випробувальних полігонів для проведення випробувань боєприпасів", - йдеться в повідомленні.

Також у пріоритеті посилення системи протиповітряної оборони держави, можливості авіації Повітряних сил Збройних Сил України та реалізація державної політики у сфері кібербезпеки, а також виконання заходів із розвитку та модернізації спеціального зв'язку та захисту інформації, виконання Національної розвідувальної програми на 2016 - 2020 роки та посилення контррозвідувального захисту і боротьби з тероризмом і диверсійною діяльністю.

Крім того наголошується, що серед першочергових має бути визначена реалізація соціальних гарантій військовослужбовців, перш за все збільшення розміру грошового забезпечення.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086336
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору