EN|RU|UK
 Політика України
  102030  28
Матеріали за темою:

 Турчинов і член Антитерористичного центру США Коен обговорили питання співпраці у кіберзахисті

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів зустріч із засновником і виконавчим директором компанії "Jigsaw" (Google Ideas) Джаредом Коеном, членом консультативної ради директорів Національного антитерористичного центру США.

Про це Цензор.НЕТ повідомили у прес-службі РНБО.

У повідомленні зазначається: "Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання кібернетичної та інформаційної агресії РФ, приділивши увагу досвіду фахівців США та напрацюванням України, яка протистояла кільком найпотужнішим атакам з боку Росії.

Турчинов зазначив, що за досить стислий термін Україна значно посилила свої спроможності у питаннях кіберзахисту, та, за оцінкою експертів, досягла в цьому напрямку рівня багатьох країн Європейського Союзу. Водночас Секретар РНБО України додав, "що багато питань ще залишаються невирішеними, а тому необхідно ще багато зробити для забезпечення надійного кіберзахисту країни".

"Тому в цьому питанні Україна зацікавлена в активній співпраці з нашими стратегічними партнерами", - сказав він.

Своєю чергою, Дж. Коен зазначив, що інформаційні та кібератаки РФ мають "три вектори" - на схід України, де тривають військові дії, на внутрішню дестабілізацію нашої країни, руйнацію її політичної системи і компрометацію прозорих та чесних виборів, а також на дискредитацію репутації України у світі. "Це мотивувало нас приїхати сюди", - сказав він.

Дж. Коен також розповів про досвід безпекових структур США в питаннях протидії інформаційним фейкам та нові програмні розробки в цьому напрямку.

Сторони домовилися про системну співпрацю в питаннях забезпечення кіберзахисту та протидії інформаційній агресії, зокрема, зовнішньому втручанню під час проведення президентської та парламентської виборчих кампаній".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086318
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору