EN|RU|UK
 Суспільство
  690  3
Матеріали за темою:

 Кваліфікаційна комісія суддів отримала 324 заяви від кандидатів у Верховний Суд і 161 у Вищий антикорупційний суд

Станом на 14 вересня 2018 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України отримала 490 заяв, із яких 324 для участі в конкурсі до Верховного Суду і 161 до Вищого антикорупційного суду. Сьогодні до кінця дня завершується час, коли кандидати можуть подати свої документи в комісію.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в ВККСУ

Зокрема, до Верховного Суду Комісія отримала:

81 заяву у Касаційний адміністративний суд;

101 заяву у Касаційний цивільний суд;

85 заяв до Касаційного кримінального суду;

57 заяв до Касаційного господарського суду.

Зі 166 заявок на участь у конкурсі до Вищого антикорупційного суду 114 заяви до суду першої інстанції і 52 заяви до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Загалом, поки конкуренція на конкурс до Верховного Суду і Вищого антикорупційного суду становить 4 людини на місце.

"З огляду на те, що ВККС одночасно проводить конкурси в три нові суди, між ними відбувається розподіл кандидатів відповідно до стажу та досвіду, що знижує рівень конкуренції на кожному з конкурсів. Однак вже зараз очевидно, що вона є. Звертаю увагу, що зазвичай багато кандидатів подавали документи саме в останні дні. Остаточну кількість бажаючих взяти участь у конкурсах ми оголосимо пізніше, оскільки ще впродовж декількох днів у ВККСУ надходитимуть документи з усіх куточків України", - зазначив член ВККСУ Михайло Макарчук.

Нагадаємо, що Вища кваліфікаційна комісія суддів України від 2 серпня 2018 року оголосила конкурси на 78 посад суддів Верховного Суду і 39 посад суддів Вищого антикорупційного суду.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086301
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору