EN|RU|UK
 Події
  3344  91

 Детективи НАБУ грають у політику і готують нікчемні документи, - САП про підозру Демчині. ДОКУМЕНТ

Спеціальна антикорупційна прокуратура прокоментувала повідомлення про підозру першому заступнику глави СБУ Павлу Демчині

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у Фейсбуці САП.

"Сьогодні на офіційному сайті НАБУ нібито вимушено оприлюднено інформацію, яка становить таємницю досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого незаконного збагачення та вчинення інших злочинів першим заступником Голови СБУ. Як зазначено, за дивним збігом обставин, практично одразу після направлення на погодження до САП проекту повідомлення про підозру першому заступнику Голови СБУ, про це стало відомо фігуранту справи", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в САП підкреслили, що не вважають це збігом обставин і, з огляду на спробу НАБУ провести паралелі між цим провадженням та провадженням щодо міністра інфраструктури, розцінює це не інакше як кулуарну боротьбу керівників НАБУ.

"Ми рішуче відкидаємо будь-які звинувачення у розголошенні матеріалів слідства його фігуранту і вимагаємо від НАБУ, по-перше, фактичних підтверджень чергових голослівних звинувачень, а по-друге, пояснень, чому повідомлення про підозру було складено "зненацька", без будь-яких узгоджень з прокурорами та без виконання у повному обсязі запланованого у справі комплексу слідчих (розшукових) та процесуальних дій", - зауважили в САП.

Водночас САП засуджує маніпуляції НАБУ стосовно "ідентичності" справ Омеляна і Демчини. Також відомство оприлюднило проект повідомлення про підозру Демчині, який надійшов у САП пізно ввечері п'ятниці, 7 вересня.

"Сподіваємося, що вказаний проект повідомлення про підозру не розроблявся і не готувався в темний час доби в селищі Козин", - зіронізували у САП.

Також у відомстві запропонували правникам, експертам та активістам оцінити якість документа, який, "як вважають у НАБУ", остаточно готовий для погодження.

"Останній заклик – до керівників НАБУ. Шановні колеги! Ваші намагання зіграти у цій справі в політичну гру виявились такими ж невдалими, як вчорашня спроба російського ТБ видати двох ГРУшників за любителів англійської готики. На жаль, репутація національної антикорупційної інфраструктури загалом і конкретне, колись цілком перспективне кримінальне провадження зокрема, укотре стали жертвами вашого інфантилізму.

"Последний призыв - к руководителям НАБУ. Уважаемые коллеги! Ваши попытки сыграть в этом деле в политическую игру оказались такими же неудачными, как вчерашняя попытка российского ТВ выдать двух ГРУшников за любителей английской готики. К сожалению, репутация национальной антикоррупционной инфраструктуры в целом и конкретное, некогда вполне перспективное уголовное производство в частности, в очередной раз стали жертвами вашего инфантилизма", - резюмували у САП.

Текст підозри Павлу Демчині

Детективи НАБУ грають у політику і готують нікчемні документи, - САП про підозру Демчині 01
Детективи НАБУ грають у політику і готують нікчемні документи, - САП про підозру Демчині 02
Детективи НАБУ грають у політику і готують нікчемні документи, - САП про підозру Демчині 03
Детективи НАБУ грають у політику і готують нікчемні документи, - САП про підозру Демчині 04
Детективи НАБУ грають у політику і готують нікчемні документи, - САП про підозру Демчині 05
Детективи НАБУ грають у політику і готують нікчемні документи, - САП про підозру Демчині 06
Детективи НАБУ грають у політику і готують нікчемні документи, - САП про підозру Демчині 07
Детективи НАБУ грають у політику і готують нікчемні документи, - САП про підозру Демчині 08
Детективи НАБУ грають у політику і готують нікчемні документи, - САП про підозру Демчині 09
Детективи НАБУ грають у політику і готують нікчемні документи, - САП про підозру Демчині 10

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086300
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору