EN|RU|UK
 Київські новини
  3092  11

 КМДА мусить дочекатися публікації постанови Кабміну, щоб прискорити повернення киянам гарячої води

Київ очікує до кінця тижня публікації відповідної постанови Кабінету Міністрів України, що дозволить вже до кінця вересня виконати алгоритм врегулювання питання заборгованості й укласти договір з "НАК "Нафтогаз України" на поставку природного газу.

Про це в ефірі 112-Україна повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

"Ми очікуємо до кінця тижня публікації відповідної постанови КМУ, яка дозволяє провести фінансування за різницею в тарифах перед теплопостачальними підприємствами. Після цього буде здійснено процес розрахунків", - сказав Пантелеєв.

Він зазначив, що місто орієнтується на кінець вересня в реалізації алгоритму врегулювання заборгованості, щоб відновити постачання газу від компанії "НАК "Нафтогаз".

Чиновник зауважив, що ключовою перевагою цього алгоритму для міської громади є те, що не йдеться про відшкодування боргу з міського бюджету і про можливість списання штрафних санкцій.

"Ми говоримо про те, що досягнуто двох базових і важливих принципів. Перший: ми виводимо "за дужки" штрафні санкції. Друге: заборгованість, яка є предметом обговорення для передачі комунальному підприємству може бути передана тільки за умови отримання еквівалентного компенсатора, одним з яких може бути дебіторська заборгованість. Але це питання ще має бути чітко узгоджене господарюючими суб'єктами", - зазначив представник КМДА.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086247
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору