EN|RU|UK
 Суспільство
  676  6
Матеріали за темою:

 Понад 100 суддів столичних райсудів подолали всі етапи кваліфоцінювання

Майже половина суддів районних судів Києва станом на 14 вересня 2018 року вже завершила проходження кваліфікаційного оцінювання.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Судово-юридична газета".

Загалом усі етапи вже подолали 102 судді районних судів Києва. Для 89 суддів кваліфікаційне оцінювання виявилося успішним. Але ще десять суддів не змогли після співбесіди набрати бали, необхідні для успішного проходження оцінювання (мінімум 670 балів). А ще троє суддів не змогли подолати етап іспиту.

Зазначимо, що нині в десяти районних судах Києва числяться 238 суддів, включно із суддями, відрядженими з інших судів країни. Однак фактично суддів, які здійснюють правосуддя, менше, оскільки в деяких суддів закінчилися повноваження, вони перебувають у декретних відпустках або у відпустках по догляду за дитиною. Вакантною в столичних райсудах, за інформацією ВККС, залишається 81 суддівська посада.

Загалом на 14 вересня кваліфікаційне оцінювання вже пройшли 1564 судді місцевих і апеляційних судів з усієї країни. Для 1430 суддів оцінювання виявилося успішним. Загалом, нагадаємо, до трьох списків на оцінювання було внесено 5157 суддів. Друга хвиля оцінювання суддів почалася наприкінці 2017 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086227
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору