EN|RU|UK
 Суспільство
  8344  29

 Засновник "7 км" Волошин розповів, як сім'я Януковича захопила найбільший ринок України

Бізнесмен Денис Волошин розповів, як його хрещений зрадив сім'ю Добрянських і захопив одеський ринок "7 км".

Рейдерським захопленням одеського ринку "7 км" в 2010 році, коли до складу ТОВ "Промтоварний ринок" зайшли структури донецької мафії, займалися найближчі соратники екс-президента Віктора Януковича брати Аврамови. Про це в інтерв'ю ЗМІ розповів колишній співзасновник ринку "7 км", повідомляє УНІАН.

Головним "лобістом" Івана Аврамова став один із власників ринку - Борис Мельничук. За словами Дениса Волошина, Мельничук вів переговори з членами сім'ї засновника "7 км" Віктора Добрянського про "добровільну" передачу по 25% від своїх часток людям Віктора Януковича. "Саме Борис Мельничук, мій хрещений тато, покликав команду Аврамових, команду Януковича на ринок 7-й кілометр (ТОВ "Промтоварний ринок" - Ред.). Він звернувся до них із прямим проханням про захист, як він це називав. Завдяки йому ринок і опинився під впливом Аврамових. Аврамови представники родини Януковича, а Мельничук - прямий представник Аврамових", - розповів журналістам Денис Волошин. Денис Волошин тоді відмовився добровільно передавати свою частку в статутному капіталі донецькому клану.

Іван Іванович - так називали тоді "смотрящого" за всією Одеською областю Аврамова, згодом відібрав всі 14% ринку "7 км" у Дениса Волошина як покарання за непокору новій владі. "Уявіть собі, що ваш хрещений, близький родич і людина, яка зобов'язана дуже багатьом у родині Добрянських - їде і віддає весь бізнес криміналітету, після чого стає смотрящим від цього кримінального клану і віджимає всіх інших від бізнесу", - додав бізнесмен Волошин.

Нагадаємо, що недавно онук засновника ринку "7 км" підтвердив своє право на 28,49% в ТОВ "Промтоварний ринок". За повідомленнями ЗМІ, за атаками на Віктора Добрянського-молодшого також стояв Борис Мельничук.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086072
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору