EN|RU|UK
 За кордоном
  4634  93

 Грузія заборонила одноразові поліетиленові пакети

У Грузії з 1 жовтня забороняється виробництво, імпорт і реалізація поліетиленових пакетів завтовшки менш ніж 15 мікронів. З квітня 2019 року забороняється виробництво, імпорт і реалізація поліетиленових пакетів будь-якої товщини.

З метою зниження забруднення довкілля з 1 жовтня поточного року забороняється виробництво, імпорт і реалізація поліетиленових пакетів завтовшки менш ніж 15 мікронів. Про це на прес-конференції повідомив міністр охорони навколишнього середовища і сільського господарства Леван Давіташвілі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Новости-Грузия".

Міністр наголосив, що використання поліетиленових пакетів є проблемою глобального масштабу. У всьому світі, зокрема і в Грузії, значно зросло споживання матеріалу, виробленого із пластику й призначеного для упаковок. Це створює серйозну проблему для довкілля.

Крім того, в рамках нової політики охорони довкілля уряд Грузії з квітня 2019 року заборонить виробництво, імпорт і реалізацію поліетиленових пакетів будь-якої товщини.

Можна буде виробляти, імпортувати і реалізувати тільки біодеградуючі пакети.

Головна мета цих змін - зниження забруднення довкілля і заохочення екологічно чистих ініціатив.

"Ви знаєте, що останніми роками весь світ оголосив боротьбу з використанням пакувального матеріалу з пластику. Довкілля найбільше забруднюється саме продуктами з пластику, особливо це стосується розповсюджених т.зв. пластикових пакетів. Ця проблема гостро стоїть у Грузії. Відповідно, в рамках нашої зеленої економіки та політики з охорони довкілля, наш уряд ухвалив регуляції, які набудуть чинності з 1 жовтня 2018 року і поетапно забезпечать максимальне вилучення з ужитку одноразових пакетів", - заявив прем'єр Мамука Бахтадзе.

Нагадаємо, заборона на одноразові пакети діє також у низці інших країн, зокрема в Чилі, Кенії, Руанді, Уганді, Ефіопії, ПАР. Із 2019 року їх забороняють також у Новій Зеландії.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3086005
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору