EN|RU|UK
 Суспільство
  841  5

 Мінекології впроваджує електронні квитки для відвідувачів зони відчуження ЧАЕС

У тестовому режимі запрацювала система "Електронний квиток".

Як вважають в Мінекології, система удосконалить двосторонній зв'язок з відвідувачами, забезпечить прозорість процесів проходження заявки для відвідування зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення, а також дасть змогу заощадити понад 400 тисяч аркушів паперу щорічно, передає Цензор.НЕТ.

"Через зростаючий попит від громадян створення зручної інфраструктури і якісних сервісів для відвідувачів стало важливими завданнями, які Агентство має виконати. Впровадження електронного квитка забезпечить оперативність, комфорт і прозорість процедур відвідування зони відчуження, але головним критерієм залишається гарантування радіаційної безпеки під час перебування на цій території", - підкреслює глава Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) Віталій Петрук.

За словами директора Державного підприємства "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження" Андрія Наумова, завдяки процесам автоматизації нової системи спрощується процедура подачі заяв для відвідування зони відчуження і скорочуються терміни для їх обробки. Крім того, процеси обробки і створення програм відвідування передбачають двосторонній зв'язок із заявниками, що забезпечує прозорість процесів.

Він, також зазначив, що в даний час система працюватиме паралельно з нинішнім шляхом подачі заяв, як пілотна. Результати будуть проаналізовані і на основі висновків система буде доопрацьована. Після подачі заявки через Систему, до моменту виставлення рахунку, прийматимуться тільки технічні правки.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3085928
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору